Kendall Schmidt Hakkında Gerçekler, Kendall Schmidt İle İlgili Bilgiler

kendall schmidtYazımızda Kendall Schmidt hakkında gerçekler ve Kendall Schmidt ile ilgili bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kendall Schmidt’in gerçek adı nedir? Kendall Schmidt ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Kendall Schmidt’in tam ismi Kendall Francis Schmidt şeklindedir. Kendall Schmidt’in takma adı nedir? Kendall Schmidt ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen takma isimleri “Big-man”, “Kendizzle”, “K-Dog” ve “Spiderman” gibidir.

Kendall Schmidt nerelidir? Kendall Schmidt Amerikalı bir oyuncudur. Kendall Schmidt’in doğduğu yer Amerika’nın Kansas’a bağlı Wichita kentidir.

Kendall Schmidt hangi okulda okudu? Kendall Schmidt 5 yaşından itibaren oyunculuk kariyeri içerisinde olan sonrasında ise müzik kariyerine yoğunlaşarak önce “Heffron Drive” sonrasında ise “Big Time Rush” grubuyla çalışmıştır. Bu yoğun tempoda herhangi bir okulda eğitim görmeyen Kendall Schmidt evde özel ders almıştır.

Kendall Schmidt nasıl ünlü oldu? Kendall Schmidt “Big Time Rush” ismindeki müzikal televizyon serisinde canlandırdığı “Kendall Knight” karakteri ile ve aynı isimdeki müzik grubunda “James Maslow”, “Carlos Pena” ve Logan Henderson ile birlikte yaptığı çalışmalarla ünlenmiştir.

Kendall Schmidt’in ilk televizyon programının ismi nedir? Kendall Schmidt 2001 yılında ilk kez bir televizyon yayınında görünmüştür. Kendall Schmidt’in ilk dizisi “Raising Dad” şeklindedir. Dizide “Noah” karakterini canlandıran Kendall Schmidt sadece bir bölümde oynamıştır.

Kendall Schmidt’in ilk albümünün ismi nedir? Kendall Schmidt ilk albümünü 11 Ekim 2010 yılında “B.T.R.” grubu bünyesinde çıkarmıştır. Dünya genelinde 5 milyonun üzerinde satan albüm önemli bir başarı yakalamıştır. Albümdeki parçalar müzik listelerinde ilk sıralarda yer almıştır.

Kendall Schmidt hakkında gerçekleri ve Kendall Schmidt ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Kendall Schmidt’in ilk filminin ismi nedir? Kendall Schmidt yine 2001 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Bir televizyon filmi olan filmin orijinal ismi “Robertson’s Greatest Hits” şeklindedir. Kendall Schmidt’ oynadığı bu çıkış filminde “Bill” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir