Kendall Schmidt Kimdir, Hayatı, Kendall Schmidt Hakkında Bilgi

kendall schmidtYazımızda Kendall Schmidt kimdir, Kendall Schmidt hayatı ve Kendall Schmidt hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Kendall Schmidt kimdir? Kendall Schmidt kısaca ünlü ABD’li aktör, şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve dansçıdır. 2009 yılında başlayan ve şu ana kadar 4 sezondur devam eden “Big Time Rush” ismindeki Amerikan yapımı dizinin ana karakterlerinden “Kendall Knight”ı canlandırmış çeşitli TV yapımlarında küçük roller almıştır. Kendall Schmidt aynı zamanda dizi ile aynı adı taşıyan Big Time Rush müzik grubunun ana üyesidir.

Kendall Schmidt ne zaman doğdu? Kendall Schmidt 1990 yılında doğmuş bir oyuncudur. Kendall Schmidt’in doğum tarihi 2 Kasım 1990’dır.

Kendall Schmidt’in kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Kendall Schmidt henüz beş yaşında iken televizyon reklamlarında oynayarak oyunculuğa adım atmıştır. Dokuz yaşına geldiğinde ünlü yönetmen Steven Spielberg‘in yönettiği “A.I. Artificial Intelligence (Yapay Zeka)” ismindeki filmde başarılı yönetmenle birlikte çalışma fırsatı yakalamıştır. Ardından Kaliforniya’ya taşınan Kendall Schmidt “General Hospital”, “Raising Dad”, “Gilmore Girls” ve “CSI: Miami” gibi dizilerde küçük roller almış “Without a Trace” ve “Ghost Whisperer” gibi dizilerde konuk oyunculuk yaparak başarılı oyunculuğu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır.

2009 yılında “Big Time Rush” ismindeki televizyon programında ana karakter “Kendall Knight”ı canlandıran Kendall Schmidt aynı yıl kendisinden başka “James Maslow”, “Carlos Pena Jr.” ve Logan Henderson gibi isimlerin de yer aldığı “Big Time Rush” ismindeki müzik grubunu kurmuştur. “Big Time Rush” ile önemli bir başarı yakalayan Kendall Schmidt dünya genelinde takip edilen bir yıldız haline gelmiştir.

Kendall Schmidt kimdir, Kendall Schmidt hayatı ve Kendall Schmidt hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Kendall Schmidt’in burcu nedir? Kendall Schmidt’in burcu akreptir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir