Kendall Schmidt’in Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Kendall Schmidt Hakkında Bilinmeyenler

kendall schmidtYazımızda Kendall Schmidt’in fiziksel özellikleri, Kendall Schmidt’in ölçüleri ve Kendall Schmidt hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Kendall Schmidt’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Kendall Schmidt’in boyu kaçtır? Kendall Schmidt’in boyu 1,80 metredir. Kendall Schmidt’in kilosu kaçtır? Kendall Schmidt 77 kg kiloya sahiptir. Kendall Schmidt’in saç rengi nedir? Kendall Schmidt sarışın olan aktörlerdendir. Kendall Schmidt’in göz rengi nedir? Kendall Schmidt ismi ile tanınan oyuncu yeşil renkli gözlere sahiptir.

Kendall Schmidt’in ayakkabı numarası kaçtır? Kendall Schmidt hayranlarına göre başarılı sanatçı Amerikan standartlarına göre 11 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Ancak ünlü şarkıcı bu konuda bir açıklama yapmamıştır.

Kendall Schmidt’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Kendall Schmidt’in fötr şapkalı kendine has hali, bereli iken kendine has duruşu ve kalın kaşları onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Başarılı oyuncu Kendall Schmidt Big Time Rush ismindeki Amerikan erkek müzik grubunun üyelerindendir. Gruptaki diğer dört isim James Maslow, Carlos Pena, Jr. ve Logan Henderson’dur. 2009 yılında bu grup kurulmadan önce Kendall Schmidt “Heffron Drive” ismindeki iki kişiden oluşan müzik grubunu kurmuştu. Big Time Rush’tan bir yıl önce kurulup Big Time Rush kurulduktan sonra dağılan “Heffron Drive” grubunun diğer üyesi Dustin Belt’tir. Kendall Schmidt ve Dustin Belt her ikisi de Kansas’lı olan şarkıcılardır ve şans eseri Kaliforniya’da “Heffron Drive” adındaki sokakta karşılaşmışlar ve grubu kurmuşlardır.

Kendall Schmidt’in fiziksel özellikleri, Kendall Schmidt’in ölçüleri ve Kendall Schmidt hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Kendall Schmidt’in ailesinden bahsedeceğiz. Kendall Schmidt’in annesinin adı Kathy Schmidt’tir. Kendall Schmidt’in babasının ismi ise Kent Schmidt’tir. Kendall Schmidt’in kendisinden büyük iki erkek kardeşi vardır. Kendall Schmidt’in abilerinin isimleri sırasıyla Kevin G. Schmidt ve Kenneth Schmidt şeklindedir. Kendall Schmidt’in erkek kardeşlerinin ikisi de aktördür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir