Kendall Schmidt’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Kendall Schmidt’in Hoşlandığı Şeyler

kendall schmidtYazımızda Kendall Schmidt’in sevdiği şeyleri, Kendall Schmidt’in favorilerini ve Kendall Schmidt’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kendall Schmidt’in en sevdiği yemek hangisidir? Kendall Schmidt’in hoşlandığı yiyecekler arasında en çok Cobb salatası ve pizza yemeyi sevmektedir. Kendall Schmidt tahıl ürünlerinden ise en çok “Lucky Charms” marka ürünleri yemekten hoşlanmaktadır. Kendall Schmidt’in en sevdiği renk nedir? Kendall Schmidt’in favori renkleri yeşil ve gümüş rengidir.

Kendall Schmidt’in en sevdiği çiçek hangisidir? Kendall Schmidt çiçeklerden en fazla ayçiçeklerinden hoşlandığını söylemiştir.

Kendall Schmidt’in en çok beğendiği müzik grubu hangisidir? Kendall Schmidt müzik gruplarından en çok Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde kurulmuş bir alternatif rock grubu olan ve “Love Hurts” parçası sayesinde dünya genelinde ünlenen Incubus ismindeki grubu sevmektedir. Ünlü oyuncu aynı zamanda yine Amerikan rock grubu olan ve 1999 yılında Eddie Reyes tarafından kurulmuş olan “Taking Back Sunday” ismindeki müzik grubunun çalışmalarını da beğenmektedir.

Kendall Schmidt’in en sevdiği televizyon programı hangisidir? Kendall Schmidt’in beğendiği TV programları arasında öne çıkanlar 1999 yılından beri gösterimde olan ve Seth MacFarlane yapımı olan “Family Guy” ismindeki Amerikan animasyon televizyon serisi ilk sırada gelmektedir.

Kendall Schmidt’in en sevdiği kitap hangisidir? Kendall Schmidt’in sevdiği kitaplar arasında ilk sırada yer alan kitap 1951 yılında ilk baskısı yapılan ve Ray Bradbury tarafından kaleme alınmış bir bilim kurgu romanı olan “Fahrenheit 451” kitabı yer almaktadır.

Kendall Schmidt’in favori sayısı hangisidir? Kendall Schmidt’in sevdiği sayı 111 sayısıdır. Kendall Schmidt’in sevdiği süper kahraman  hangisidir? Kendall Schmidt’in favori süperkahramanı Örümcek Adam (Spiderman)’dır.

Kendall Schmidt’in sevdiği şeyleri, Kendall Schmidt’in favorilerini ve Kendall Schmidt’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Kendall Schmidt’in en sevdiği spor dalları hangileridir? Kendall Schmidt sporsever şarkıcılardandır. Kendall Schmidt’in yapmaktan hoşlandığı sporlar arasında öne çıkanlar futbol ve yüzmedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir