Kenton Duty Hakkında Bilinmeyenler, Hakkında Gerçekler, Kenton Duty İle İlgili Bilgiler

kenton dutyYazımızda Kenton Duty hakkında bilinmeyenler, Kenton Duty hakkında gerçekler ve Kenton Duty ile ilgili bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Kenton Duty’nin ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Kenton Duty’nin boyu kaçtır? Kenton Duty’nin boyu 1,85 metredir. Kenton Duty’nin kilosu kaçtır? Kenton Duty 70 kg kiloya sahiptir. Kenton Duty’nin saç rengi nedir? Kenton Duty sarışın sanatçılardandır. Kenton Duty’nin göz rengi nedir? Kenton Duty ismi ile tanınan oyuncu mavi gözlere sahiptir. Kenton Duty’nin ayakkabı numarası kaçtır? Kenton Duty Amerikan standartlarına göre 9 numaraya sahip ayakkabıları giyebilmektedir.

Kenton Duty nasıl ünlü oldu? Kenton Duty Plano kentinde dünyaya gelmiştir. Öncelikle müzikal tiyatrolarda rol alan başarılı oyuncu henüz dokuz yaşında iken “A Christmas Carol” ismindeki tiyatro gösterisinde “Küçük Scrooge” karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2010 yılında tüm dünyada geniş kitlelerin izlediği “Lost” dizisinde “Küçük Jacob” karakterini canlandırarak Dünya genelinde tanınmaya başlamıştır. Daha sonraları Bella Thorne ve Zendaya ile birlikte “Shake It Up (Haydi Çalkala) dizisinde canlandırdığı “Gunther Hesenheffer” karakteri ile ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kenton Duty’nin ilk albümü hangisidir? Kenton Duty Disney Channel yapımı “Spooky Buddies” ismindeki filmin müziklerini içeren albümüne katkı yapmıştır. Kenton Duty bu albüm kapsamında “Monster Mash” ismindeki parçayı Adam Irigoyen ve Davis Cleveland ile seslendirmiştir.

Kenton Duty’nin ilk televizyon programı hangisidir? Kenton Duty ilk kez “The Tonight Show with Jay Leno” ismindeki talk Show ile televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. Kenton Duty bu programda birkaç bölüme çıkmış çeşitli roller almıştır.

Kenton Duty hakkında bilinmeyenler, Kenton Duty hakkında gerçekler ve Kenton Duty ile ilgili bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Kenton Duty’nin ilk oynadığı filmin adı nedir? Kenton Duty’nin çıkış yaptığı film Charles Adelman’ın yönettiği 2009 yapımı gerilim türünden olan “Two:Thirteen(2:13)” ismindeki sinema filmidir. Kenton Duty bu filmde “Küçük Russell” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir