Kenton Duty Kimdir, Hayatı, Kenton Duty Hakkında Bilgi

kenton dutyYazımızda Kenton Duty kimdir, Kenton Duty’nin kısaca hayatı, Kenton Duty hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Kenton Duty’nin gerçek adı nedir? Kenton Duty ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Kenton Duty’nin gerçek adı da Jeffery Kenton Duty’dir. Kenton Duty’nin ayırt edici özellikleri nelerdir? Kenton Duty’nin sivri uçlu sarı saçları onun en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir.

Kenton Duty kimdir? Kenton Duty kısaca Amerikalı aktör, dansçı ve şarkıcıdır. Kenton Duty’nin hayatına kısaca bakarsak yetenekli aktör Texas’a bağlı Plano’da doğmuş ve çocukluğunu burada geçirmiştir. 2004 yılında henüz dokuz yaşında iken oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Bir sanat okulunda eğitim alırken sahne korkusunu yenmesi için Kenton Duty’nin anne ve babası onu bir müzikal tiyatroya göndermiştir. Burada aldığı bir yaz eğitimi esnasında bu alana ilgisi olduğunu keşfetmiştir.

Bir tiyatro gösterisi olan “A Christmas Carol” ismindeki yapımda “Küçük Scrooge” karakterini canlandıran Kenton Duty oyunculuk alanında ilk tecrübesini yaşamıştır. 2010 yılında tüm dünyada büyük ilgiyle takip edilen “Lost” dizisinde “Küçük Jacob” karakterini canlandırarak tanınır hale gelmiştir. Kenton Duty günümüzde bir Disney Channel yapımı bir dizi olan “Shake It Up (Haydi Çalkala) dizisinde Bella Thorne ve Zendaya ile birlikte oynamakta ve “Gunther Hesenheffer” karakterini canlandırmaktadır.

Kenton Duty ne zaman doğdu? Kenton Duty 1995 yılında doğmuş bir aktördür. Kenton Duty’nin doğum tarihi 12 Mayıs 1995’tir. Kenton Duty’nin burcu nedir? Kenton Duty’nin burcu boğadır.

Kenton Duty nerelidir? Kenton Duty bir Amerikalıdır. Kenton Duty nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın Texas’a bağlı Plano kentinde dünyaya gelmiştir.

Kenton Duty kimdir, Kenton Duty’nin kısaca hayatı, Kenton Duty hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Kenton Duty hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Kenton Duty henüz dokuz yaşındayken oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Okul eğitimlerinde sahnede iken seyirciler karşısında rahat hareket edebilmesi için bir müzikal tiyatroya kayıt olmuştur.

You may also like...

1 Response

  1. kardelen diyor ki:

    çok yakışıklı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir