Kim Kardashian Ailesi Hakkında Bilgiler, Kim Kardashian Hakkında Gerçekler

kim-kardashianYazımızda Kim Kardashian hakkında gerçekler ve Kim Kardashian ailesi hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kim Kardashian’ın gerçek adı nedir? Kim Kardashian ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Başarılı televizyon kişiliği Kim Kardashian’ın tam ismi Kimberly Noel Kardashian şeklindedir. Kim Kardashian’ın takma adı nedir? Gerçek adı Kimberly Noel Kardashian olan başarılı sanatçının en çok kullanılan lakabı Kim Kardashian şeklindedir. Kim Kardashian ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen en bilinen takma isimleri arasında “Kimmy”, “Kim”, “Kim K”, “Kimmy Kakes”, “Kim West” ve “Keeks” gibidir.

Kim Kardashian nerelidir? Kim Kardashian Amerika doğumlu olan Amerikalı bir ünlüdür. Kim Kardashian’ın doğduğu yer Amerika’nın California’ya bağlı Los Angeles kentidir. Ünlü sanatçının anne tarafından Hollandalı, İskoç ve İngiliz; baba tarafından ise Ermeni kökleri vardır. Eşi Türk kökenli olan babasının büyükbabası Osmanlı İmparatorluğu’ndan Los Angeles’a göç etmiştir. Kim Kardashian Amerikalı olmasına rağmen daha çok Ermeni kültürüyle bir Ermeni gibi yetiştirilmiştir.

Yazımızın bu bölümünde Kim Kardashian’ın ailesinden bahsedeceğiz. Kim Kardashian’ın geniş bir ailesi vardır. Üçü öz toplamda dokuz kardeşi vardır.

Kim Kardashian’ın annesinin adı Kris Jenner şeklindedir. Kris Jenner Amerikalı ünlü bir iş kadınıdır. İki evlilik yapan Kris Jenner ilk evliliğini 1978 yılında Kim Kardashian’ın babası Robert Kardashian ile yapmış 1990 yılında boşanmıştır. Bir yıl sonra 1991’de ise Bruce Jenner ile hayatını birleştirmiştir.

Kim Kardashian’ın öz babasının ismi ise Robert Kardashian’dır. Robert Kardashian Ermeni asıllı olan ve Amerika’da tanınan bir avukattır. 1990 yılında Kris Jenner’dan ayrılmasının ardından hiç evlenmemiştir. 2003 yılında yemek borusu kanseri rahatsızlığı sonrasında hayatını kaybetmiştir.

Kim Kardashian’ın üç öz kardeşi vardır ve bunların ikisi kız biri erkektir. Kim Kardashian’ın öz kız kardeşlerinden birisi kendinden büyük diğeri ise küçüktür. Kim Kardashian’ın ablası 1979 doğumlu Kourtney Kardashian’dır. Kim Kardashian’ın küçük kız kardeşi ise 1984 doğumlu Khloe Kardashian’dır. Kim Kardashian’ın erkek kardeşi Robert Kardashian Jr. ise aralarında en küçük olandır ve 1987 doğumludur.

Kim Kardashian’ın üvey babasının ismi Bruce Jenner’dır. Bruce Jenner 1976 yılında olimpiyat madalyası kazanmış eski bir dekatlettir. Kim Kardashian’ın annesi ile Bruce Jenner 1991 yılında evlenmiştir. Bu evlilikten Kim Kardashian’ın yarı öz iki kız kardeşi doğmuştur. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden doğan kardeşleri ana kahramanı Kim Kardashian olan “Keeping Up with the Kardashians” ismindeki reality televizyon serisinde oynamış Kendall Jenner ve Kylie Jenner’dır.

Kim Kardashian hakkında gerçekleri ve Kim Kardashian ailesi hakkında bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Kim Kardashian’ın üvey kardeşlerinden bahsedeceğiz. Kim Kardashian’ın üvey babası Bruce Jenner’ın ilk evliliğinden birisi kız üçü erkek olmak üzere dört üvey kardeşi vardır. Kim Kardashian’ın üvey kız kardeşleri Burton Jenner, Brandon Jenner ve Casey Jenner şeklindedir. Kim Kardashian’ın üvey erkek kardeşi ise Brody Jenner’dır. Brody Jenner ünlü bir televizyon yıldızı ve modeldir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir