Kim Kardashian Hakkında Herşey, Kim Kardashian Hakkında İlginç Bilgiler

kim-kardashianKim Kardashian hakkında hemen herşeyden bahsettiğimiz ve 5 yazıdan oluşan yazı serimizin sonu olan bu yazımızda Kim Kardashian hakkında ilginç bilgiler vereceğiz.

Kim Kardashian hangi okulda okudu? Kim Kardashian genel anlamda eğitimini doğup büyüdüğü kent olan Los Angeles’ta almıştır. Kim Kardashian liseyi bu şehirde bulunan “Marymount High School” ismindeki okulda okumuştur. Başarılı sunucu Kim Kardashian liseden 1998 yılında mezun olmuştur.Kim Kardashian bir hayvan hakları organizasyonu olan PETA tarafından 2010 yılında en kötü giyinen kişisi seçilmiştir. Bunun nedeni Kim Kardasian’ın kürk giymesidir. Kim Kardasian alkole karşı olan ve alkollü içecekleri sevmeyen ünlülerdendir. Kim Kardashian’ın sahip olduğu online hizmet veren ayakkabı şirketi “shoedazzle” ismini taşır.

Kim Kardashian evlendi mi? Kim Kardashian iki kez evlenmiştir. Kim Kardasian ilk evliliğini 2000 yılında henüz 20 yaşındayken bir kayıt yapımcısı olan Damon Thomas ile yapmıştır. Kim Kardasian Damon Thomas evliliği 4 yıl sürmüş ikili 2004 yılında ayrılmıştır. Başarılı televizyon kişiliği ayrılıklarının sebebini Damon’a kendisini rahatsız edecek şekilde bağlanması olarak açıklamıştır.

Kim Kardasian ikinci evliliğini ise 2011 yılında ünlü basketbolcu Kris Humphries ile yapmıştır. Bu evlilikte ilginç olan durum Kris’in Kim Kardashian’ın annesi ile aynı ismi taşımasıdır. Kris evlilik teklifini 20,5 karatlık 2 milyon dolar değerindeki yüzükle yapmıştır. 2011 yılının Mayıs ayında nişanlanan çift aynı yılın Ağustos ayında evlenmiştir. Bir magazin dergisi düğün fotoğraflarını çekmek için 1,5 milyon dolar ödemiştir. Fakat bu evlilik çok uzun sürmemiş 31 Ekim 2011 tarihinde ikili ayrı yaşamaya başlamıştır. İki yıl süren boşanma süreci sonunda 2013 yılında Kim Kris çifti boşanmıştır. Bu evlilik ve ardından yaşadığı süreç Kim Kardashian’ın farkındalığını artırmış televizyon programlarındaki izlenme oranlarına olumlu yansımıştır.

Kim Kardashian nişanlandı mı? Kim Kardashian 2012 yılında ünlü bir müzisyen, film yönetmeni ve aynı zamanda müzik yönetmeni olan Kanye West ile nişanlanmıştır.

Kim Kardashian’ın çocuğu var mı? Kim Kardashian Kanye West çiftinin bir kız çocukları vardır. Kim Kardashian kızının adı North West şeklindedir. North West 15 Haziran 2012 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Kim Kardashian’ın ilk televizyon programının ismi nedir? Kim Kardashian 14 Ekim 2007 tarihinde ilk defa televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. “Keeping Up With the Kardashians” ismindeki reality televizyon serisinde ana karakter olarak yer almıştır. Konu olarak Kim Kardasian’ın ailesini ele alan bu televizyon programı günümüzde de gösterilmekte 9 sezondur geniş bir kitle tarafından takip edilmektedir.

Kim Kardashian hakkında herşeyi öğrenebilmeniz için sitede yer alan 5. yazımız olan Kim Kardashian hakkında herşey, Kim Kardashian hakkında ilginç bilgiler başlıklı yazımızı son olarak başarılı sanatçının oyunculuk performansı ile ilgili bir ödülden bahsedeceğiz. Kim Kardashian 2008 yılında oynadığı “Disaster Movie” ismindeki filmdeki başarısız performansı nedeniyle en kötü yardımcı aktris dalında “Altın Ahududu” ödülüne aday gösterilmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir