Kim Kardashian Kimdir, Hayatı, Kim Kardashian Hakkında Bilgi

kim-kardashianKardashian kimdir, Kim Kardashian hayatı, Kim Kardashian hakkında bilgi yazımız dünyaca bir televizyon ve magazin starı olan aynı zamanda moda tasarımcısı, model, aktris ve bir iş kadını olan dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian ile ilgili olacaktır.

Kim Kardashian kimdir? Kim Kardashian kısaca hemen her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ünlü Amerikalı moda tasarımcısı, model, aktris ve iş kadınıdır. Özellikle Amerikan televizyonlarının magazin programlarında ismi sık geçen bir ünlüdür. Bu sebeple dünyada da geniş bir kitle tarafından tanınmaktadır.

Kim Kardashian ne zaman doğdu? Kim Kardashian 1980 yılında doğmuş bir sanatçıdır. Kim Kardashian’ın doğum tarihi 21 Ekim 1980’dir. Kim Kardashian yaşı 2014 itibarıyla 34’tür. Kim Kardashian’ın burcu nedir? Kim Kardashian’ın burcu terazidir.

Kim Kardashian’ın biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Kim Kardashian Kaliforniya’ya bağlı Los Angeles kentinde doğmuş burada büyümüştür. Baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda, İngiliz ve İskoç kökleri vardır. 2007 yılında ünlü Amerikalı şarkıcı ve aktör olan Ray J ile olan ilişkisinin medyaya yansıması sonrasında ismini duyurmaya başlamıştır. Aynı yıl orijinal ismi “Keeping Up with the Kardashians” olan bir reality televizyon serisinde oynamaya başlamıştır. Dizide genel anlamda konu olarak alınan başkahraman Kim Kardashian ve onun düzensiz ve karmaşık olan aile yapısıdır.

9 sezondur yayınlanan ve günümüzde de devam eden “Keeping Up with the Kardashians” ismindeki televizyon programının elde ettiği başarı sonrası birisi iki diğeri üç sezon boyunca yayınlanan ve büyük bir kitle tarafından takip edilen “Kourtney and Kim Take New York” ve “Kourtney and Kim Take Miami” reality televizyon dizilerinde oynamıştır. 2010 yılında tahminen 6 milyon doları aşan kazancıyla televizyon programlarından en fazla kazanan televizyon yıldızı olmuştur.

Televizyon reality programları devam ederken 2008 yılında “Disaster Movie” filmi ile sinema alanında çıkış yapmış ve aynı yıl yer aldığı “Dancing with the Stars” ismindeki televizyon programının 13 katılımcısından birisi olmuştur.

2009 yılında Amerika’da çok izlenen “How I Met Your Mother” ve “CSI: NY” dizilerinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Aynı yıl kendisinin baş stilist olarak yer aldığı ShoeDazzle markasını başlatmış iş kadını olarak farklı projelerde yer almıştır. 2010 yılında yer aldığı yapımlarla uluslar arası alanda başarı elde eden Kim Kardashian 2011 yılında bir basketbol oyuncusu olan Kris Humphries ile evlenmiş fakat 72 gün sonra boşanmak için mahkemeye başvurmuştur. 2 yıl süren boşanma süreci 2013 yılında sonlanabilmiştir. Bundan bir yıl önce 2012 yılında Kanye West ile nişanlanan Kim Kardashian, Kris Humphries ile evliliklerinin resmi olarak sonlandığı ay bir kız çocuk dünyaya getirmiştir.

Kim Kardashian kimdir, Kim Kardashian hayatı ve Kim Kardashian hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Kim Kardashian’ın burcu nedir sorusunu cevaplayacağız. Kim Kardashian’ın burcu terazidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir