Kim Kardashian’ın Güzellik Sırları, Kim Kardashian Hangi Markayı Kullanıyor

kim-kardashianYazımızda Kim Kardashian’ın güzellik sırlarını paylaşacak ünlü sunucu Kim Kardashian güzel kalmak için hangi markayı kullanıyor sorusunu cevaplayacağız.

Kim Kardashian hangi parfümü kullanıyor? Kim Kardashian kendi imzasını ve adını taşıyan parfümü tercih etmektedir. Bu parfümün kendisini değiştirdiğini ve yaşamındaki iyi ve kötü günleri hatırlattığını düşünen Kim Kardashian gül kokulu parfümün kendisi için çok özel olduğunu belirtmiştir.

Kim Kardashian hangi rimeli kullanıyor? Kim Kardashian “Anastasia’s Lash Lifting Mascara” ismindeki maskara markasını kullanmaktadır.

Kim Kardashian’ın zayıflamak için kullandığı ürünün adı nedir? Kim Kardashian’ın zayıflamak için “QuickTrim” ismindeki ürünü kullandığı bir dönem medyaya yansımıştır. Kim Kardashian ürünün tanıtımında da oynamıştır.

Kim Kardashian hangi göz kalemini kullanıyor? Kim Kardashian gözü için “Stila Kajal eyeliner” adındaki göz kalemi markasını tercih etmektedir.

Kim Kardashian’ın kullandığı makyaj ürünleri hangileridir? Kim Kardashian’ın kullandığı makyaj ürün markaları arasında Rodial’in “Glam Balm”, CVS’nin “Q-tips”, M.A.C.’in “Blot film” ismindeki güzellik malzemeleri vardır.

Kim Kardashian oje olarak kullandığı marka hangisidir? Kim Kardashian’ın “Nicole Nail Polish” marka oje kullandığı bilinmektedir.

Kim Kardashian hangi bronzer markasını kullanmaktadır? Kim Kardashian’ın bronzer olarak tercih ettiği marka Smashbox’ın bir ürünü olan “Bronze Lights in Suntan Matte” ismini taşımaktadır.

Kim Kardashian dudak merhemi olarak hangi ürünü tercih eder? Kim Kardashian dudak bakımı için Softlips’in “PURE 100% Natural Tinted Lip Balm” marka ürününün pembe olanını kullanmaktadır.

Kim Kardashian cilt bakım ürünü olarak kullandığı marka hangisidir? Kim Kardashian’ın cilt bakımı için kullandığı markalar arasında “Perfect Skin” ve “Tria Beauty” gibi ürünler bulunmaktadır.

Kim Kardashian’ın güzellik sırlarını paylaşarak ünlü stilist Kim Kardashian güzel kalmak için hangi markayı kullanıyor sorusunu cevapladığımız yazımızda son olarak Kim Kardashian hangi dudak boyasını kullanıyor sorusunu ele alacağız. Kim Kardashian NARS Cosmetics’in bir ürünü olan “Belle De Jour” marka dudak boyasını kullanmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir