Kim Kardashian’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Kim Kardashian’ın Hoşlandığı Şeyler

kim-kardashianYazımızda Kim Kardashian’ın sevdiği şeyleri, Kim Kardashian’ın favorilerini ve Kim Kardashian’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kim Kardashian’ın en sevdiği yemek hangisidir? Kim Kardashian’ın genel anlamda en sevdiği yiyecek salatadır. Ünlü stilistin ayrıca hamburger, makarna, pizza ve erişte gibi yemekleri de yemeyi sevdiği bilinmektedir. Kim Kardashian’ın en sevdiği çikolata hangisidir? Kim Kardashian çikolata olarak en çok “Hershey’s Kisses” adındaki çikolata markasını tercih etmektedir. Kim Kardashian’ın en sevdiği şeker hangisidir? Kim Kardashian şeker markalarından ise en çok “Tamarindo Candy” ismindeki markadan hoşlanmaktadır.

Kim Kardashian’ın en sevdiği restoranlar hangileridir? Kim Kardashian Meksika yiyecekleri yemek için Chipotle ismindeki restorana, pizza yemek için California Pizza Kitchen ismindeki restorana, makarna gibi İtalyan yemekleri yemek için ise La Scala ismindeki restorana gitmektedir.

Kim Kardashian’ın en sevdiği renkler hangileridir? Kim Kardashian renk olarak en fazla pembe, kırmızı ve siyahtan hoşlanmaktadır.

Kim Kardashian’ın en sevdiği yerler nerelerdir? Kim Kardashian tatil için gitmek istediği yerler arasında Dubai ve Paris başta gelmektedir. Kim Kardashian ayrıca İngiltere’nin başkenti Londra’yı da sevmektedir. Başarılı televizyon yıldızı Amerika’nın ise Miami, New York ve Los Angeles kentlerinden hoşlanmaktadır.

Kim Kardashian’ın en sevdiği aktris kimdir? Kim Kardashian aktris olarak en sevdiği sanatçı iki Oscar ödülü kazanmış yaşamı boyunca yetenekleri ve güzelliği dışında özel yaşamı ile de hep gündemde kalmış 2011 yılında 79 yaşında iken geçirdiği kalp krizi sonrası vefat etmiş olan İngiliz oyuncu Elizabeth Taylor’dur.

Kim Kardashian’ın en sevdiği kitap hangisidir? Kim Kardashian’ın kardeşleri Kourtney ve Khloe ile birlikte yazdıkları “Kardashian Konfidential” ismindeki otobiyografik roman onun en çok hoşlandığı kitaptır.

Kim Kardashian’ın en sevdiği şarkıcılar kimlerdir? Ünlü aktris Kim Kardashian’ın sevdiği şarkıcılar arasında 2008 yılında “The Fame” albümü ile ün kazanan Lady Gaga, beş Grammy ödüllü olan ve dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcı Beyonce ve dokuz Grammy ödüllü ünlü Amerikalı rapçi Kanye West gibi isimler yer alır. Kim Kardashian’ın en sevdiği şarkılar arasında dikkat çeken başarılı stilistin sevdiği şarkıcılardan ünlü rapçi Kanye West’in seslendirliği “Mercy” ismindeki şarkıdır.

Kim Kardashian’ın en sevdiği filmler arasında 1991 yapımı müzikal romantik türden bir film olan “Güzel ve Çirkin”, 1992 yapımı Disney filmi “Aladdin”, 1995 Amerikan yapımı komedi filmi olan “Clueless” ve genel anlamda noeli konu alan filmler yer alır.

Kim Kardashian’ın sevdiği şeyleri, Kim Kardashian’ın favorilerini ve Kim Kardashian’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Kim Kardashian’ın en sevdiği televizyon programı hangisidir? Kim Kardashian’ın genel anlamda en sevdiği dizi 1996 ile 2000 yılları arasının popüler televizyon programlarından birisi olan ve belgesel stilinde bir seri olan “Forensic Files” ismindeki yapımdır. Kim Kardashian kendisinin de oyuncu olarak yer aldığı 2007’den günümüze kadar devam eden reality dizisi “Keeping Up with the Kardashians” ismindeki programdan da hoşlanmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir