Kristen Stewart İle İlgili Bilinmeyenler, Hakkında İlginç Bilgiler, Kristen Stewart Hakkında Kısa Bilgi

kristen stewartYazımızda Kristen Stewart ile ilgili bilinmeyenler, Kristen Stewart’ın hakkında ilginç bilgiler, Kristen Stewart hakkında kısa bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kristen Stewart’ın takma adı nedir? Kristen Stewart’ın takma isimleri K Stew, Kris, Stew, Beard ve Ki Ki’dir. Kristen Stewart kimdir? Kristen Stewart kısaca Amerikalı aktristir. Sanatçı daha çok “Alacakaranlık” serisinde sergilediği performansla tanınmaktadır.

Kristen Stewart hangi okulda okudu? Kristen Stewart eğitimini yedinci sınıfa kadar sürdürmüş daha sonra mektuplarla eğitimine devam etmiş sonunda 2009 yılında liseden mezun olmuştur. Ünlü sanatçı hiçbir zaman bir aktris olmak istememiş hep yazar veya yönetmen olmanın hayallerini kurmuştur. Günümüzde Kristen Stewart oyunculuğun yanında “Edebiyat” okuyup yazar olmak istemektedir.

Kristen Stewart’ın boyu ve kilosu nedir? Kristen Stewart’ın boyu 1,68 metre kilosu ise 54 kilogramdır.

Kristen Stewart’ın ölçüleri nedir? Kristen Stewart’ın ölçülerinin 92 cm- 56 cm- 87 cm olduğu bilinmektedir.

Kristen Stewart’ın ayakkabı numarası nedir? Kristen Stewart Amerikan standartlarına göre 7,5 numaralı ayakkabı giymektedir.

Kristen Stewart’ın saç rengi nedir? Kristen Stewart koyu kahverengi saçlara sahiptir.

Kristen Stewart’ın göz rengi nedir? Kristen Stewart yeşil gözlere sahiptir.

Kristen Stewart’ın ilk oynadığı film hangisidir? Kristen Stewart ilk kez 1999 yılında bir filmde rol almıştır. Bir Disney Channel yapımı Amerikan filmi olan “The Thirteenth Year” isimli filmde “çeşme başında su içmek için bekleyen kız” olmuştur.

Kristen Stewart ile ilgili bilinmeyenler, Kristen Stewart’ın hakkında ilginç bilgiler, Kristen Stewart hakkında kısa bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Kristen Stewart evli mi sorusunu cevaplayacağız. Kristen Stewart  henüz evlenmemiştir. Başarılı oyuncu 2004 yapımı “Konuş Benimle” isimli filmden rol arkadaşı Michael Angarano ile 2009 yılına kadar bir ilişki yaşamıştır. 2009 ve 2013 yılları arasında ise “Twilight” filminden rol arkadaşı Robert Pattinson ile birlikte çok sayıda magazin bültenine görüntüleri yansıyan genç oyuncu 2013 yılında Robert Pattinson’dan tamamen ayrıldığını belirtmiştir. Kristen Stewart günümüzde ise İngiliz film yönetmeni Rupert Sanders ile beraberdir. İkili 2012 yılında Sanders’in ilk filmi olan ve Kristen Stewart’ın başrol oynadığı “Snow White and the Huntsman” filminin çekimleri esnasında tanışmıştır.

You may also like...

3 Responses

  1. Night diyor ki:

    Aslinda Krisbian & ihanet arkadasin soyledikler cok ama cok dogru neden Kristen Stewart nur gibi Rober patinsonu birakib da 45 yasinda bir adamla bitlikde olsun ki?

  2. krisbian diyor ki:

    Bir kere en son verdiğiniz bilgi yanlış Kristen Stewart rupert sanders ile birlikte falan değil lütfen araştırırken daha dikkatli olun yani özen gösterin birini tanıtırken lütfen

  3. ihanet diyor ki:

    bence 45 yaşında bir adam için yakışıklı birini bırakması hiç hoş değil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir