Kristen Stewart’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Kristen Stewart’ın Hoşlandığı Şeyler

kristen stewartYazımızda Kristen Stewart’ın sevdiği şeyleri, Kristen Stewart’ın favorilerini ve Kristen Stewart’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Kristen Stewart’ın en sevdiği yemek nedir? Kristen Stewart’ın favori yiyecekleri kırmızı elma, makarna ve suşidir. Ayrıca ünlü oyuncu en sevdiği mutfağın İtalyan mutfağı olduğunu ifade etmiştir. Ayrıca Amerika’da son dönemlerde fast food tarzı kahvaltı alışkanlıkları popüler olmuştur. Kristen Stewart ise ev yapımı kahvaltılardan hoşlanmaktadır. Kristen Stewart’ın en sevdiği içecek nedir? Kristen Stewart en çok sıcak çikolata içmekten hoşlanır.

Kristen Stewart’ın en sevdiği müzik grubu hangisidir? Kristen Stewart en çok 1960’lı yılların popüler İngiliz rock grubu The Beatles’ı sevmektedir.

Kristen Stewart’ın en sevdiği şarkılar hangileridir? Kristen Stewart en çok bir rock grubu olan Muse tarafından seslendirilen “Supermassive Black Hole” parçasını ve Kuzey İrlanda’lı şarkıcı Van Morrinson tarafından 1968 yılında seslendirilen ve 10 dakika süren “Madame George” isimli parçayı sevmektedir.

Kristen Stewart’ın en sevdiği şarkıcı kimdir? Kristen Stewart en çok Kuzey İrlanda’lı şarkıcı Van Morrinson’u sevmektedir.

Kristen Stewart’ın en sevdiği film hangisidir? Başarılı oyuncu en çok Fransız-İtalyan ortak yapımı olan ve günümüzde bir klasik haline gelmiş 1972 yapımı ünlü yönetmen “Bernardo Bertolucci’nin yönettiği “Paris’te Son Tango” isimli filmi sevmektedir. Ayrıca Kristen Stewart, 1980 yapımı psikolojik bir korku filmi olan Stanley Kubrick tarafından yönetilen ve Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanmış “Cinnet” adındaki korku filmini ve 1987 yapımı bir zombi filmi olan Joel Schumacher tarafından yönetilen “The Lost Boys” ismindeki filmi de sevdiğini ifade etmiştir.

Kristen Stewart’ın en sevdiği kitaplar hangileridir? Kristen Stewart kitap okumayı çok seven edebiyata düşkün bir oyuncudur. Ünlü sanatçının sevdiği kitapların bazıları Mark Twain’in “Letters From The Earth”, Nancy Mitford’un “Madame de Pompadour”, Nobel ödüllü John Steinbeck’in “East of Eden”, Charles Bukowski’nin kısa hikayelerinden oluşan “Hot Water Music”, Albert Camus’un “The Stranger”, Henry Miller’ın “The Rosy Crucifixion” ve Jack Kerouac’ın “On The Road” ismindeki kitabı gibidir.

Kristen Stewart’ın en sevdiği renkler hangileridir? Başarılı oyuncu en çok açık kırmızı, turkuaz, gökyüzü mavisi ve küf yeşili gibi renkleri sevmektedir.

Kristen Stewart’ın en sevdiği aktris hangisidir? Kristen Stewart en çok 1962 doğumlu ünlü oyuncu Jodie Foster’ı sevmektedir.

Kristen Stewart’ın en sevdiği tatil yeri hangisidir? Kristen Stewart tatil için en uygun yer olarak İspanya’yı görmektedir.

Kristen Stewart’ın alışveriş için seçtiği mağazaların genelde evinin yakınlarında bulunan lüks kıyafet ve ayakkabı mağazaları olduğu bilinmektedir. Başarılı oyuncu American eagle, Old Navy, Gap, forever21, Delia’s gibi giysi mağazalarını sevmektedir.

Kristen Stewart’ın karakterinde en hoşuna giden özelliği nedir? Kristen Stewart en çok “kabullenme” özelliğini sevdiğini ifade etmiştir.

Kristen Stewart’ın sevdiği şeyleri, Kristen Stewart’ın favorilerini ve Kristen Stewart’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Kristen Stewart’ın en sevdiği parfüm hangisidir? Kristen Stewart en çok “Brit by Burberry for women” ismindeki parfümden hoşlanmaktadır.

You may also like...

7 Responses

  1. belinay diyor ki:

    PEKI saçı hangi renk ve gözleri hangi renk

  2. ALEYNA EDRİS diyor ki:

    kristen stewart en çok hangi giyim mağazasını seviyor ?

  3. semanur diyor ki:

    kristen kahvaltıda ne yemekten hoşlanır ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir