Lady Gaga Hakkında Gerçekler, Lady Gaga İle İlgili Bilinmeyenler

lady gagaYazımızda Lady Gaga hakkında gerçekler, Lady Gaga ile ilgili bilinmeyenler konularını soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Lady Gaga’nın boyu kaçtır? Lady Gaga’nın boyu 1,55 metredir. Lady Gaga’nın kilosu kaçtır? Lady Gaga yaklaşık 48 kg kiloya sahiptir. Lady Gaga’nın saç rengi nedir? Lady Gaga normalde kahverengi saçlara sahiptir. Ancak ünlü şarkıcı saçlarını sarıya boyatmaktadır. Ünlü şarkıcı çok fazla boya kullandığı için saçlarını kaybetmeye başlamıştır. Lady Gaga’nın göz rengi nedir? Lady Gaga ismi ile tanınan şarkıcı ela gözlere sahiptir.

Lady Gaga’nın ayakkabı ölçüsü nedir? Lady Gaga normalde ayakkabı ölçülerini hiç belirtmemiştir. Ancak onun hayranları ve yakın takipçileri Amerikan standartlarına göre 5 ya da 5,5 numaralı ayakkabıları giydiğini tahmin etmektedir. Lady Gaga’nın vücut ölçüleri nasıldır? Lady Gaga 86 cm- 66 cm- 94 cm vücut ölçülerine sahiptir.

Lady Gaga nasıl ünlü oldu? Lady Gaga New York’ta doğan iki kız çocuğa sahip bir ailenin büyük çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarından beri müzikle içli dışlı olan Lady Gaga bir rock müzik sahnesinde şarkı söylemeye başlamıştır. 22 yaşındayken İngiliz rock grubu Queen’in bir single’ı olan Radio Ga Ga’dan esinlenerek kullanmaya başladığı “Lady Gaga” sahne ismi ile çıkardığı ilk stüdyo albümü olan “The Fame” ile ciddi bir albüm satışı sağlamış, dünya genelinde pek çok müzik listesinde ilk sıraya oturmuş ve tüm dünyada bilinir hale gelmiştir. Bu albüm içerisindeki  “Just Dance” and “Poker Face” gibi pek çok parça 2008 yılının hitleri içerisinde yer almıştır.

Lady Gaga’nın ilk oynadığı filmin adı nedir? Lady Gaga 2011 yılında ilk kez bir filmde oynamıştır. Aslında çekilen film onun 21 ve 22 Şubat 2011 günlerinde verdiği konserlerin dokümantasyonudur. Filmin ismi “Lady Gaga Presents the Monster Ball Tour: At Madison Square Garden” şeklindedir.

Lady Gaga hakkında gerçekler ve Lady Gaga ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Lady Gaga’nın ilk TV programı nedir? Lady Gaga 15 yaşındayken ilk kez bir TV programında yer almıştır. Ünlü sanatçı 2001 yılında “The Sopranos” adındaki Amerikan yapımı dizide rol almıştır. Lady Gaga dizide “Sınıf Arkadaşı” rolünde oynamıştır. Ayrıca ünlü şarkıcı 2005 yılında “Boiling Points”, 2009 yılında “Gossip Girl” gibi dizilerde de rol almıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir