Lana Del Rey Kimdir, Hayatı, Lana Del Rey Hakkında Bilgi

lana del rayYazımızda Lana Del Rey kimdir, Lana Del Rey’in kısaca hayatı, Lana Del Rey hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Lana Del Rey’in gerçek adı nedir? Lana Del Rey ismi ile tanınan genç şarkıcının gerçek ismi Elizabeth Woolridge Grant’tır. Lana Del Rey’in takma adı nedir? Lana Del Rey ismi ile tanınan şarkıcının Lana Del Rey aslında takma adıdır. Diğer takma isimleri ise “Lizzy”, “Lana Del Mar”, “Lizzy Grant”, “May Jailer” ve “Sparkle Jump Rope Queen” şeklindedir. Lana Del Rey takma adı ne demek? Aslında bu takma ismi Lizzy’nin menajerleri tarafından konulmuştur. Lana Amerikalı ünlü aktris “Lana Turner”ın ismidir. Del Ray ise bir araba ismi olan “Ford Del Ray” den gelmektedir.

Lana Del Rey’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Lana Del Rey’in en kalın kadın sesi olarak bilinen Contralto sesi, 50’li yılların stilini yansıtması, güzellik kraliçesi saç şekli, dudakları, sağ yanağında bulunan beni, bir şarkı içerisinde çok kısık ve çok yüksek sesleri, klasik ve hip hop tonları başarılı bir şekilde yansıtabilmesi onun en belirgin ayırt edici özelliğidir.

Lana Del Rey ne zaman doğdu? Lana Del Rey 1986 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Lana Del Rey’in doğum tarihi 21 Haziran 1986’dır. Lana Del Rey’in burcu nedir? Lana Del Rey’in burcu yengeçtir.

Lana Del Rey nerelidir? Lana Del Rey bir Amerikalıdır. Genç aktris Amerika’nın New York’a bağlı Lake Placid’de doğmuştur.

Lana Del Rey kimdir, Lana Del Rey’in kısaca hayatı, Lana Del Rey hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Lana Del Rey’in ailesine baktığımızda ünlü şarkıcının bir kız kardeşi, bir de erkek kardeşi olduğunu görürüz. Lana Del Rey’in annesinin adı Patricia Grant, babasının adı Robert Grant’tir. Robert metin yazarlığı işinde çalışmış daha sonra yatırımcılık yapmıştır. Patricia ise eski bir hesap yöneticisidir. Lana Del Rey’in kız kardeşinin adı Chuck Grant şeklinde iken Lana Del Rey’in erkek kardeşinin ismi  ise Charlie Grant’tir. Lana Del Rey’in kardeşleri kendisinden küçüktür.

You may also like...

2 Responses

  1. simge diyor ki:

    21 haziran yengeç değik ikizler burcudur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir