Lana Del Rey’in Sevdiği Hoşlandığı Şeyler, Lana Del Rey İle İlgili Az Bilinenler

lana del rayYazımızda Lana Del Rey’in sevdiği hoşlandığı şeyleri, Lana Del Rey’in favorilerini ve Lana Del Rey ile ilgili az bilinenleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Lana Del Rey ne zaman şarkı sözü yazmaya başladı? Lana Del Rey 18 yaşındayken şarkı sözü yazmaya başlamıştır. Yetenekli şarkıcı kendisini önce yazar sonra şarkıcı olarak nitelendirmektedir. Lana Del Rey’in kötü alışkanlıkları var mıdır? Lana Del Rey lise yıllarında alkol bağımlılığı olan bir şarkıcıdır. Ünlü yıldız bu sebeple “Kent School” adındaki bir yatılı okula gönderilmiştir.

Lana Del Rey’in en sevdiği kişi kimdir? Lana Del Rey en çok 1940 doğumlu ABD’li şarkıcı ve aktris Nancy Sinatra’yı sevmektedir. Lana Del Rey’in en sevdiği arkadaşı kimdir? Lana Del Rey’in en sevdiği arkadaşı ise Maeve Reilly’dir.

Lana Del Rey’in en sevdiği müzik grubu hangisidir? Lana Del Rey müzik grubu olarak en çok ABD’li rock grubu Nirvana, Antony Hegarty ve arkadaşlarından oluşan müzik grubu Antony and the Johnsons ve Rock’n Roll’un kralı kral olarak tanınan Elvis Presley’den hoşlanmaktadır.

En sevdiğin şarkılar hangileridir sorusuna Lana Del Rey en çok ABD’li şarkıcı ve söz yazarı Janis Joplin’in “Summertime” ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 1970’lerde kurulmuş bir rock grubu olan Eagles’ın “Hotel California” isimli parçalarını sevmektedir.

Lana Del Rey’in en sevdiği film hangisidir? Lana Del Rey en çok “The Godfather 1” ve “The Godfather 2” serisini ve orijinal adı “American Beauty” olan 1990 yapımı Sam Mendes imzalı filmden hoşlanmaktadır.

Lana Del Rey’in en sevdiği artistler kimlerdir? Lana Del Rey’in favori ünlüleri arasında ABD’li bir müzisyen olan Bob Dylan, ABD’li bir şarkıcı ve oyuncu olan Frank Sinatra, ABD’li  bir müzisyen, besteci ve söz yazarı olan Jeff Buckley ve Kanadalı bir şair, söz yazarı, yazar ve müzisyen olan Leonard Cohen gibi isimler yer alır.

Lana Del Rey’in sevdiği hoşlandığı şeyleri, Lana Del Rey’in favorilerini ve Lana Del Rey ile ilgili az bilinenleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Lana Del Rey’in en sevdiği renk nedir? Lana Del Rey en çok beyaz rengini sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir