Laura Marano Hakkında Gerçekler, Laura Marano Hakkında Bilgiler

Laura_MaranoYazımızda Laura Marano hakkında gerçekler ve Laura Marano hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Laura Marano’nun gerçek adı nedir? Laura Marano ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Laura Marano’nun tam ismi Laura Marie Marano şeklindedir. Laura Marano’nun takma adı nedir? Laura Marano ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen bilinen bir takma ismi yoktur. Başarılı aktris ilk ismi “Laura” ile anılır.

Laura Marano nerelidir? Laura Marano Amerikalı bir oyuncudur. Laura Marano’nun doğduğu yer Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Los Angeles kentidir. Ünlü oyuncunun babası tarafından İtalyan kökenlidir, annesi ise Amerikalıdır.

Laura Marano hangi okulda okudu? Henüz 5 yaşındayken oyunculuk kariyerine adım atan Laura Marano oyunculuğa başlamadan önce ve sonrasında da gerçek bir okulda öğrenimini sürdürmekteydi. Fakat “Austin & Ally” dizisiyle birlikte geniş bir kitle tarafından tanınan bir ünlü olduktan sonra gittiği lisedeki eğitimini sonlandırmıştır. Dizi çekimleri esnasındaki yoğun programının da bunda etkisi olmuştur. Ünlü genç yıldız lise arkadaşlarını övdüğü bir röportajında çevresinde kendisine destek olacak arkadaşlar bulduğu için mutlu bir öğrencilik hayatı geçirdiğini ifade etmiştir.

Okul yıllarında herkesin bir veya birkaç sevdiği ders vardır fakat Laura Marano yeni şeyler öğrenmekten büyük keyif alan biri olduğundan bir öğrenci olarak istisnasız tüm dersleri sevdiğini belirtmiştir. Bu durum aslında Laura Marano’nun çok yönlü kişiliğinin de bir kanıtıdır.

Laura Marano’nun ilk televizyon programının ismi nedir? Laura Marano 2004 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Laura Marano ilk dizisinin ismi “Without a Trace” şeklindedir. 2003 ve 2006 yılları arasında gösterilen bu dizide Laura Marano 8 bölümde rol almış ve “Kate Malone” karakterini canlandırmıştır.

Laura Marano hakkında gerçekleri ve Laura Marano hakkında bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Laura Marano’nun ilk filminin ismi nedir? Laura Marano 2005 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “The Jacket” şeklindedir ve Türkçeye “Çıldırış” şeklinde çevrilmiştir. Psikolojiik macera türünden bir film olan “The Jacket” filminde yardımcı oyuncu olarak rol alan Laura Marano “Genç Jackie” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir