Laura Marano Hakkında Herşey, Laura Marano Hakkında İlginç Bilgiler

Laura_MaranoLaura Marano hakkında hemen herşeyden bahsettiğimiz ve 5 yazıdan oluşan yazı serimizin sonu olan  bu yazımızda Laura Marano hakkında ilginç  bilgiler vereceğiz.

Laura Marano evlendi mi? Laura Marano 2014 itibarıyla henüz evli değildir. Çok yönlü olan ve çeşitli alanlarda önemli projelerde yer alan Laura Marano daha çok başarıları ve iş hayatıyla anılmıştır. Henüz çok genç bir oyuncu olan Laura Marano magazin bültenlerinde ismi sık geçen yıldızlardan değildir.

Laura Marano’nun hayırsever olarak yaptığı faaliyetler arasında UNICEF tarafından organize edilen yardıma muhtaç çocuklar için düzenlenen “Trick-or-Treat for UNICEF” ismindeki kampanyanın marka yüzü olması başta gelir. Özellikle önemli günlerde Dünya genelindeki çocuklar için kullanılmak üzere para toplanmasında etkili olan bu kuruluş için çalışmaktan mutlu olan Laura Marano bu sayede insanların mutlu olduğu günlerde mutsuz çocukları sevindirmenin kendisine huzur verdiğini ifade etmiştir.

Laura Marano’nun ünlü olmasında önemli olan yapımlar 2003 ve 2006 yılları arasında yayınlanan “Without a Trace” ismindeki dizi, 2007 ve 2008 yılları arasında yayınlanan “Back to You” ismindeki televizyon serisi ve 2011 yılında başlayan ve günümüzde de ilgiyle takip edilen Disney Channel yapımı “Austin&Ally” ismindeki televizyon serileri başta gelmektedir.

Çok yönlü kişiliği ile dikkat çeken ve 5 yaşında iken oyunculuğa başlayan Laura Marano’nun oyunculuk dışında şarkıcı olarak verdiği beğenilen eserleri vardır. Laura Marano’nun şarkıları arasında dikkat çekenler 2010 yılında Sarah Silverman ile birlikte seslendirdiği “Poop Song”, 2012 yılında söylediği “Shine” ve Ross Lynch ile birlikte 2013 yılında söylediği “I love Christmas” ismindeki parçalardır.

Şarkı söylemeyi, şarkı sözü yazmayı, oyunculuğu ve dans etmeyi çok seven Laura Marano’nun hayali tüm bu özelliklerini bir araya getirebileceği bir sahne müzikalinde rol almaktır.

Laura Marano’ya en sevdiğin meyveler hangileri diye sorduklarında  Laura sırasıyla elma, muz, kantalup kavunu, üzüm ve çilek cevabını vermiştir.

Laura Marano’nun arkadaşları kimlerdir? Laura Marano’nun sevdiği arkadaşları arasında ünlü ABD’li aktör ve şarkıcı Ross Lynch, Ross Lynch’in kardeşleri Rydel Lynch ve Riker Lynch, “Austin ve Ally” oyuncularından Raini Rodriguez, Calum Worthy ve Cody Christian, Disney Channel oyuncularından CoCo Jones, Bella Thorne ve Olivia Holt gibi isimler vardır.

Laura Marano hakkında herşeyi öğrenebilmeniz için sitede yer alan 5. yazımız olan Laura Marano hakkında herşey, Laura Marano hakkında az bilinenler başlıklı  yazımızı son bir bilgi verip sonlandıracağız. Laura Marano’nun evcil hayvanı var mıdır sorusunun cevabı evettir. Ünlü oyuncu Laura Marano bir tane köpeğe sahip olan yıldızlardandır. Laura Marano köpeğine “Velvet” ismini vermiştir.

You may also like...

3 Responses

 1. NURCAN diyor ki:

  MERABA LAURA SANIRIM SENI HIC KIMSE SEVMIYOR AMA BEN SEVIYORUM GALATASARAYLIYIM MIAMI HITI TUTUYORUM VE SANA BAYILIYORUM NUTFEN BU YORUMU GORDUNDE BISELER YAZ

  • laura diyor ki:

   Hangi ulkedesin ben o ulkeye gelip konser veriyim çocuklara konser verneye bayılıyorum seninle resim çekiliriz olurmu gördüğunde hemen cevapla cok isim var birazdan ucakla new york a uçucam sonrada türkiyeye istambula sonra bursaya sonra bursanın ilçesine hoşçakal

   • merve Azra diyor ki:

    kız amerikalı ve ingilizce konuşuyor ayrıca türkiye’ye gelse bile bursayamı gelicek gelirse İstanbula gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir