Laura Marano Kimdir, Hayatı, Laura Marano Hakkında Bilgi

Laura-MaranoYazımızda Laura Marano kimdir, Laura Marano hayatı ve Laura Marano hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Laura Marano kimdir? Laura Marano kısaca ünlü ABD’li genç aktris ve şarkıcıdır. Genç sanatçı 5 yaşında oyunculuğa başlamış ve o günden beri önemli reklamlarda, dizilerde ve sinema filmlerinde rol almıştır. Bir Disney Channel yapımı dizi olan “Austin&Ally” ismindeki dizide başrol oyuncusu olarak 2011 yılından beri canlandırmakta olduğu “Ally Dawson” karakteri ile ünlenmiştir.

Laura Marano ne zaman doğdu? Laura Marano 1995 yılında doğmuş bir oyuncudur. Laura Marano’nun doğum tarihi 29 Kasım 1995’tir. Laura Marano yaşı 2014 itibarıyla 19’dur.

Laura Marano’nun biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Laura Marano akademisyen bir babanın ve eski bir aktris olan annenin kızı olarak 1995 yılında doğmuştur. Ablası Vanessa Marano gibi annesinin yolunda ilerleyen Laura Marano henüz 5 yaşındayken ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. Bir tiyatroda çocuk rolleri oynamaya başlayan Laura Marano çok sayıda tiyatro oyununda rol almıştır.

Çeşitli reklam filmlerinde oynamaya başlayan Laura Marano televizyon yapımlarında küçük roller almaya başlamıştır. İlk önemli dizi oyunculuğu deneyimini “Without a Trace” ismindeki dizide 2003 ile 2006 yılları arasında 3 sezon boyunca canlandırdığı “Kate Malone” karakteri ile yaşamıştır.

Dizi filmlerindeki oyunculuk başarısı ile dikkat çeken Laura Marano’nun sesi de yapımcıların dikkatini çekmiş “Finding Nemo” ve “Ice Age: The Meltdown” gibi animasyonlara sesi ile katkı sağlamıştır.

Başarılı oyunculuğu sinema yapımcıları tarafından fark edilen Laura Marano 2005 yılında “The Jacket”, 2007 yılında ise “Superbad” isimli sinema filmleri ile beyaz perde tecrübeleri yaşamıştır.

“The Sarah Silverman Program”, “Dexter” ve “FlashForward” gibi dizilerde oynayan Laura Marano’nun tüm dünyada geniş bir hayran kitlesi elde etmesini sağlayan televizyon serisi 2011 yılında başlayan ve günümüzde de devam eden bir Disney Channel yapımı dizi olan “Austin & Ally” ismindeki dizi olmuştur. Başarılı aktris Laura Marano Türkiye’de 2012 yılında gösterilmeye başlayan dizide “Ally Dawson” karakterini canlandırmaktadır.

Laura Marano kimdir, Laura Marano hayatı ve Laura Marano hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Laura Marano’nun burcu nedir? Laura Marano’nun burcu yaydır.

You may also like...

1 Response

  1. Ayşe Naz diyor ki:

    Kardeşinide yazarmısın sevgililerini de yazar mısın?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir