Laura Marano’nun Sevdiği Şeyler, Favorileri, Laura Marano’nun Hoşlandığı Şeyler

Laura_MaranoYazımızda Laura Marano’nun sevdiği şeyleri, Laura Marano’nun favorilerini ve Laura Marano’nun hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Laura Marano’nun en sevdiği yemek hangisidir? Laura Marano’nun hoşlandığı yiyecekler arasında en çok tüp içinde satılan bir yoğurt markası olan Go-Gurt, pizza ve makarna gibi yiyecekleri yemeyi sevmektedir. Laura Marano dondurmalardan en fazla vanilyalı ve çikolatalı dondurmayı sevmektedir. Laura Marano’nun en sevdiği renk nedir? Laura Marano’nun favori rengi kırmızıdır.

Laura Marano’nun en sevdiği müzik grupları hangileridir? Laura Marano müzik grubu olarak en çok 1970 yılında kurulmuş İngiliz bir rock grubu olan “Queen”, Amerikan hard rock grubu “Gun N’ Roses” ve 1973’te San Francisco’da kurulmuş rock grubu “Journey” gibi gruplardan hoşlanmaktadır. Laura Marano’nun en sevdiği şarkı ise pop rock grubu “Of Mice And Men”in çıkış single parçası “Little Talks” ismindeki eserdir.

Laura Marano’nun en sevdiği televizyon programı hangisidir? Laura Marano’nun beğendiği TV programları arasında Ross Lynch ile birlikte başrolünü paylaştığı Disney Channel yapımı dizi olan “Austin ve Ally” ismindeki Amerikan yapımı televizyon serisini, Amerikan yapımı bir dizi olan ve 2012 yılından beri gösterimde olan politik drama televizyon serisi “The Newsroom” gibi diziler yer almaktadır.

Laura Marano’nun en sevdiği film hangisidir? Laura Marano’nun beğendiği sinema filmleri arasında önde gelenler 2003 İngiliz yapımı bir romantik komedi filmi olan “Aşk Her Yerde”, dünya genelinde çok izlenen “Harry Potter” film serisi ve artık bir klasik olan 1952 İngiliz yapımı bir drama filmi “Moulin Rouge” gelmektedir. Laura Marano’nun en sevdiği kitap hangisidir? Laura Marano’nun sevdiği kitaplar arasında ön sırada yer alan roman J.K. Rowling tarafından yedi parça halinde piyasaya sürülen “Harry Potter” kitap serisidir.

Laura Marano’nun en sevdiği şarkıcı kimdir? Laura Marano’nun şarkıcılardan en fazla beğendiği sanatçı asıl adı “Alecia Beth Moore” olan ve P!nk takma ismi ile bilinen 1979 doğumlu Amerikalı şarkıcı ve şarkı sözü yazarı gelmektedir. Laura Marano’nun favori hikaye kahramanı hangisidir? Laura Marano en sevdiği hikaye kahramanı Pamuk Prenses’tir.

Laura Marano’nun ayakkabı olarak tercih ettiği markalar hangileridir? Laura Marano Converse, Ugg Australia, Vera Wang, Stuart Weitzman ve Tom Shoes gibi ayakkabı markalarını beğenmektedir.

Laura Marano’nun sevdiği şeyleri, Laura Marano’nun favorilerini ve Laura Marano’nun hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Laura Marano’nun en sevdiği aksesar hangisidir? Laura Marano aksesuar olarak en fazla el çantasını tercih eden bir sanatçıdır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir