Leigh Anne Pinnock Hakkında Bilgiler, Leigh Anne Pinnock Hakkında Gerçekler

leighYazımızda Leigh Anne Pinnock hakkında gerçekler ve Leigh Anne Pinnock hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Leigh Anne Pinnock’un gerçek adı nedir? Leigh Anne Pinnock ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismini kullanmaktadır. Little Mix grubunun genç üyesi Leigh Anne Pinnock’un tam ismi de Leigh-Anne Pinnock şeklindedir.

Leigh Anne Pinnock’un takma adı nedir? Leigh Anne Pinnock ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen en bilinen takma isimleri “Betsy”, “Special Princess”, “Feiry Mix” ve “Fresh Princess” gibidir.

Leigh Anne Pinnock nerelidir? Leigh Anne Pinnock İngiltere doğumlu bir İngiliz olan şarkıcıdır. Leigh Anne Pinnock’un doğduğu yer İngiltere’nin Buckinghamshire’a bağlı High Wycombe kentidir. Ünlü sanatçının anne ve baba tarafından kökleri Jamaika ve Rihanna’nın doğduğu yer olan Barbados’a dayanmaktadır.

Yazımızın bu bölümünde Leigh Anne Pinnock’un ailesinden bahsedeceğiz. Leigh Anne Pinnock’un annesinin adı Deborah Thornhill şeklindedir. Leigh Anne Pinnock’un annesi bir okulda çalışmaktadır. Leigh Anne Pinnock’un babasının ismi ise John Pinnock’tur. John Pinnock gençliğinde profesyonel boksörlük ve amatör olarak da aktörlük yapmıştır. John Pinnock şu anda ise araba tamirciliği yapmaktadır. Leigh Anne Pinnock’un annesi ve babası 2006 yılında ayrılmışlar 2009 yılında resmi olarak boşanmışlardır.

Kendisinden büyük iki kardeşi olan Leigh Anne Pinnock’un ablalarının isimleri Sian-Louise ve Sarah şeklindedir. Leigh Anne Pinnock’un kız kardeşi Sian-Louise 1984 yılında; diğer kız kardeşi Sarah ise 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Leigh Anne Pinnock’un ablalarından Sarah’nın 2011 yılında Kallum adında bir çocuğu olmuştur. Yani Leigh Anne Pinnock genç yaşında teyze olmuştur.

Leigh Anne Pinnock hangi okulda okudu? Leigh Anne Pinnock ablası Sarah ile birlikte sahne eğitimi almışlardır. Bir süre sonra da birlikte Londra’da bulunan “Sylvia Young Theater School” ismindeki okulda sanat üzerine eğitimlerine devam etmişlerdir.

Leigh Anne Pinnock’un ilk televizyon programının ismi nedir? Leigh Anne Pinnock 2011 yılında ilk defa televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına yarışmacı olarak katılan Leigh Anne Pinnock tek başına yarışmıştır. Leigh Anne Pinnock’un ilk filminin ismi nedir? Leigh Anne Pinnock 2014 itibarıyla herhangi bir filmde oynamamıştır.

Leigh Anne Pinnock hakkında gerçekleri ve Leigh Anne Pinnock hakkında bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Leigh Anne Pinnock’un ilk albümünün ismi nedir? Leigh Anne Pinnock 19 Kasım 2012 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. Albümün ismi “DNA” şeklindedir ve Leigh Anne Pinnock dışında Perrie Edwards, Jesy Nelson ve Jade Thirlwall’ın da bulunduğu Lİttle Mix adı altında bu albüm hazırlanmıştır. Bu albüm Little Mix grubunun çıkış albümüdür. 12 kayıttan oluşan “DNA” albümü toplamda 43 dakika 56 saniye sürmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir