Leigh Anne Pinnock Hakkında Herşey, Leigh Anne Pinnock Hakkında İlginç Bilgiler

leighLeigh Anne Pinnock hakkında hemen herşeyden bahsettiğimiz ve 5 yazıdan oluşan yazı serimizin sonu olan bu yazımızda Leigh Anne Pinnock hakkında ilginç bilgiler vereceğiz.

Leigh Anne Pinnock stil olarak kendine örnek aldığı isim 7 Grammy Ödülü almış dünya genelinde tanınan Barbadoslu genç R&B ve pop sanatçısı Rihanna’dır. Leigh Anne Pinnock ayrıca “Lisa Turtle” ve “Fresh Prince” gibilerini de stil konusunda rol model olarak almaktadır.

Leigh Anne Pinnock evlendi mi? Leigh Anne Pinnock 2014 itibarıyla henüz evli değildir. Leigh Anne Pinnock 2012 yılının Kasım ayında tanıştığı Barbadoslu bir grubun basçısı olan sanatçı Jamar Harding ismi ile birlikte anılmaktadır.

Şarkı söylemeye 9 yaşında iken başlayan ve çocukluğunda bir şarkıcı olmanın hayallerini kuran Leigh Anne Pinnock “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına katılmadan önce çalıştığı yerler arasında “Pizza Hut” da bulunmaktadır. Başarılı sanatçı ünlü olmadan önce garsonluk yapmıştır. Leigh Anne Pinnock’a yemek için nereyi tercih edersin diye sorulduğunda “McDonald” cevabını vermiştir.

Leigh Anne Pinnock’un grubunun ismi “Little Mix” şeklindedir ve grup bünyesinde yaptığı çalışmalar sanatçının dünya genelinde tanınmasını sağlamıştır. Leigh Anne Pinnock’un favori müzik alanı R&B’dir ve başarılı şarkıcı rap müzik dinlemekten büyük keyif almaktadır.

Little Mix müzik grubunun en yaşlı ikinci üyesi Leigh Anne Pinnock’dur. 2014 itibarıyla Leigh Anne Pinnock yaşı 23’tür. Grubun en genci Perrie Edwards 21, ikinci genci Jade Thirlwall ise 22 yaşındadır. Leigh Anne Pinnock ile Jesy Nelson aynı yaştadır fakat Leigh-Anne Pinnock 4 Ekim’de Jesy Nelson ise 14 Haziran’da dünyaya gelmiştir.

Leigh Anne Pinnock hangi markanın tanıtım yüzüdür? Leigh Anne Pinnock bünyesinde yer aldığı ve kendisi dışında Perrie Edwards, Jesy Nelson ve Jade Thirlwall’ın da bulunduğu Little Mix adındaki müzik grubu ile birlikte bir saç boyası markası olan “Schwarzkopf LIVE Colour” ismindeki ürünün tanıtım reklamlarında rol almıştır.

Leigh Anne Pinnock’un “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına ilk katıldığında söylediği şarkı Rihanna’nın “Only Girl (In the World)” şarkısıdır. Daha sonra “Little Mix” grubuna katılan Leigh Anne Pinnock internet üzerinden yoğun bir şekilde başlatılan zorbalığa maruz kalmıştır.

Leigh Anne Pinnock’un giysi alışverişi için tercih ettiği mağaza Topshop ismini taşımaktadır. Leigh Anne Pinnock Jim Carrey’nin oynadığı hemen her filmi beğenmiştir.  

Leigh Anne Pinnock ehliyetini ikinci denemesinde alabilmiştir. Leigh Anne Pinnock çocukluğunda özgüven eksikliği yaşamış sınıf arkadaşlarının kaba davranışlarına maruz kalmıştır. Etnik köken olarak Barbados ve Jamaika asıllı olan Leigh Anne Pinnock her yaz düzenli olarak Jamaika’ya büyükbabasını ziyaret etmeye gitmektedir.

Leigh Anne Pinnock’un parfümü “’Flowerbomb’ (Viktor & Rolf) markasını taşımaktadır. 5 yaşındayken “Spice Girls” müzik grubunun bir parçası olmayı çok isteyen Leigh Anne Pinnock’un fobisi yüksekliktir. Leigh Anne Pinnock Justin Bieber hakkında soruların sorulduğu bir söyleşisinde eğer “The X Factor” yarışmasında finale kalırsa en sevdiği Justin Bieber posterini başkasına verebileceğini belirtmiştir.

Leigh Anne Pinnock’un en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Leigh Anne Pinnock arkadaş olarak en çok Little Mix ismindeki müzik grubunun diğer üyeleri Jesy Nelson, Jade Thirlwall ve Perrie Edwards’ı sevdiği bilinmektedir. Leigh Anne Pinnock ayrıca tüm okul boyunca birlikte oldukları “Hannah” ismindeki arkadaşının da kendisinin en iyi arkadaşı olduğunu belirtmiştir.

Leigh Anne Pinnock hakkında herşeyi öğrenebilmeniz için sitede yer alan 5. yazımız olan Leigh Anne Pinnock hakkında herşey, Leigh Anne Pinnock hakkında ilginç bilgiler başlıklı  yazımızı son bir bilgi verip sonlandıracağız. Leigh Anne Pinnock’un evcil hayvanı var mı? Genç şarkıcı boksör cinsi bir köpeğe sahiptir. Leigh Anne Pinnock’un köpeğinin adı “Harvey” şeklindedir. Köpekleri çok seven Leigh Anne Pinnock “Little Mix” bünyesinde ilk single çalışmasında elde ettikleri başarı sonucunda kendini ödüllendirmek için “Harvey”i almıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir