Leigh Anne Pinnock Kimdir, Hayatı, Leigh Anne Pinnock Hakkında Bilgi

leighYazımız dünyaca ünlü Little Mix müzik grubunun dört üyesinden birisi olan Leigh Anne Pinnock ile ilgili olacak ve Leigh Anne Pinnock kimdir, Leigh Anne Pinnock hayatı, Leigh Anne Pinnock hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Leigh Anne Pinnock kimdir? Leigh Anne Pinnock kısaca ünlü genç İngiliz şarkıcıdır. Genç sanatçı 2011 yılında kurulan “Little Mix” ismindeki 4 genç kızdan oluşan İngiliz müzik grubunun üyelerinden birisidir. Little Mix grubunun Leigh Anne Pinnock dışındaki üyeleri Perrie Edwards, Jesy Nelson ve Jade Thirlwall şeklindedir. Grup halinde katıldıkları bir yarışma programı olan “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasını 2011 yılında kazanmışlar ve bunu grup halinde başaran ilk ekip olmuşlardır.

Leigh Anne Pinnock ne zaman doğdu? Leigh Anne Pinnock 1991 yılında doğmuş bir sanatçıdır. Leigh Anne Pinnock’un doğum tarihi 4 Ekim 1991’dir. Leigh Anne Pinnock yaşı 2014 itibarıyla 23’tür. Leigh Anne Pinnock’un burcu nedir? Leigh Anne Pinnock’un burcu terazidir.

Leigh Anne Pinnock’un biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Leigh Anne Pinnock Buckinghamshire’a bağlı High Wycombe’de doğmuştur. İki kız kardeşi vardır. 2009 yılında anne ve babası ayrılmıştır. Çocukluk yıllarında müziğe büyük ilgisi olan genç şarkıcı 9 yaşından beri ciddi anlamda şarkı söylediğini, o zamanlar sahip olduğu kareoke makinesinin bu anlamda önemli olduğunu ve şarkıcılık kariyerinin temellerini o dönemlerde attığını ifade etmiştir. Leigh Anne Pinnock ablası Sarah ile birlikte kendilerini “The Spice Girls” grubunun üyeleri gibi hissetmişler onları taklit etmişlerdir.

Leigh Anne Pinnock “Little Mix” grubu ile ünlü olmadan önce Pizza Hut’ta kadın garson olarak bir süre çalışmıştır.

Leigh Anne Pinnock 2011 yılında 20 yaşında iken tek başına “The X Factor” ismindeki müzik yarışmasına katılması onun kariyerindeki ilk ciddi adımı atmasını sağlamıştır. Yarışmada Rihanna’nın “Only Girl (in the World)” ve “Summertime” ismindeki şarkılarını seslendirmiştir. Hasta olmasına rağmen sergilediği performans jüri üyelerinden tamamı tarafından beğenilmiştir. Jesy Nelson ve Perrie Edwards tarafından kurulan “Faux Pas” grubuna Jade Thirlwall ile dahil olarak “Rhythmix “ grubunu kurmuşlar daha sonra grubun ismi “Little Mix” oluşmuştur.

“The X Factor” yarışmasına katılan bu müzik grubuna internet üzerinden yoğun çirkin saldırılar olmuş, grup üyeleri hoş olmayan mesajlar almışlardır. Little Mix hayran grubu olan “Mixers” ismi ile anılan hayranlarının büyük desteği ile bu zorlukların üstesinden gelmeyi başarmışlar ve sonunda bu yarışmadan birincilik elde etmişlerdir.

Leigh Anne Pinnock kimdir, Leigh Anne Pinnock hayatı ve Leigh Anne Pinnock hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Leigh Anne Pinnock’un dini nedir  sorusunu cevaplayacağız. Leigh Anne Pinnock dini inanışı hakkında henüz bir açıklama yapmadığı için bilinmemektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir