Leigh Anne Pinnock’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Leigh Anne Pinnock’un Hoşlandığı Şeyler

leighYazımızda Leigh Anne Pinnock’un sevdiği şeyleri, Leigh Anne Pinnock’un favorilerini ve Leigh Anne Pinnock’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Leigh Anne Pinnock’un en sevdiği yemek hangisidir? Leigh Anne Pinnock’un genel anlamda mısırdan yapılan Meksika usulü bir yiyecek olan ve Nachos ismini taşıyan yemeği yemeyi sevdiği bilinmektedir. Leigh Anne Pinnock’un en sevdiği renk hangisidir? Leigh Anne Pinnock en sevdiği renk olduğu bilinen yeşilden hoşlanmaktadır.

Leigh Anne Pinnock’un en sevdiği müzik grubu hangisidir? Leigh Anne Pinnock müzik grubu olarak en çok Amerika’da Paul McCartney ve eşi Linda McCartney tarafından kurulan bir rock müzik grubu olan “Wings” ismindeki müzik grubunu sevmektedir. Leigh Anne Pinnock yaptırdığı kelebek şeklindeki dövmesini bu müzik grubunu ve grubun hayranlarını övgü amacıyla tercih etmiştir.

Leigh Anne Pinnock’un en sevdiği şarkıcıların başında Barbadoslu 7 Grammy Ödüllü genç R&B ve pop sanatçısı Rihanna gelmektedir. Leigh Anne Pinnock ünlü olmasını sağlayan “The X Factor” yarışmasına çok sevdiği şarkıcı Rihanna’nın “Only Girl (in the World)” ve “Summertime” ismindeki şarkılarını söylemiştir. Leigh Anne Pinnock şarkıcı olarak Baby ismindeki şarkı ile büyük bir ün elde eden Kanadalı genç sanatçı Justin Bieber’ı da beğenmektedir. Leigh Anne Pinnock’un Justin Bieber’ın “Believe” albümünü çıkarmasının ardından yaptırdığı iddia edilen omzunda yer alan “Believe” yazısı şeklinde bir dövmesi vardır. Genç yaşında vefat eden ve dünya çapında ün kazanmış olan ABD’li şarkıcı “Aaliyah” Leigh Anne Pinnock’un sevdiği diğer şarkıcıdır.

Leigh Anne Pinnock’un en sevdiği şarkılar Rihanna’nın altıncı albümünde yer alan “Talk That Talk”, İngiliz pop müzik grubu Sugababes’in “One Touch”, İngiliz genç şarkıcı Ed Sheeran’ın “+”, Amerikalı rapçi Chris Brown’in “Fame” ve Amerikalı rapçi Flo Rida’nın “Wild Ones” isimli parçalarıdır.

Leigh Anne Pinnock hangi tür filmlerden hoşlanır? Leigh Anne Pinnock genel anlamda korku filmlerinden hoşlanmaktadır.

Leigh Anne Pinnock’un sevdiği şeyleri, Leigh Anne Pinnock’un favorilerini ve Leigh Anne Pinnock’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Leigh Anne Pinnock’un en sevdiği film hangisidir? Leigh Anne Pinnock’un beğendiği sinema filmleri arasında 1997 yapımı epik-romantik türünden bir film olan ve 11 dalda Oscar elde eden “Titanik”, 2004 Amerikan yapımı komedi filmi “White Chicks” ve 1994 yapımı romantik drama filmi “Jason’s Lyric” yer almaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir