Leo Howard Kimdir, Hayatı, Leo Howard Hakkında Bilgi

LeoHowardKimdirYazımızda Leo Howard kimdir, hayatı, Leo Howard hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Leo Howard kimdir? Leo Howard genç bir aktör ve modeldir. Küçüklüğünde dövüş sanatları eğitimi almış, oyunculuğa başlamıştır. Rol aldığı film ve dizilerde daha çok karate gibi dövüş sporlarındaki becerileri ile öne çıkmıştır. 2005 yılından bu yana aktif olarak aktörlüğün içerisindedir ve “G.I. Joe: The Rise of Cobra”, “Conan the Barbarian” gibi filmlerde oynamıştır. Leo Howard 2011 yılında başlayan ve günümüzde de devam eden “Kickin’ It” ismindeki dizinin başrolünde “Jack” karakterine hayat vermektedir.

Leo Howard kaç yaşında? 13 Temmuz 1997 tarihinde doğan Leo Howard 18 yaşında olan bir sanatçıdır. Leo Howard burcu yengeçtir. Leo Howard nerelidir? Leo Howard Amerikalı bir aktördür. Kaliforniya’ya bağlı Newport Beach kentinde dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatında üçüncü sınıfa kadar düzenli olarak okula devam etmiş daha sonra bırakarak evde eğitim görmeye başlamıştır.

Leo Howard’ın biyografisini, kısaca hayatını ele aldığımız yazımızın bu bölümünde başarılı sanatçının ailesine değineceğiz. Leo Howard gerçek adı Leo Richard Howard şeklindedir. Takma adları ise Hazard ve Howwie’dir. Leo Howard’ın babasının adı Todd Howard iken; annesinin ismi Randye Howard şeklindedir. Leo Howard nerede yaşıyor? Leo Howard ailesi ile birlikte Los Angeles’ta bir apartman dairesinde oturmaktadır.

Yazımızın bu bölümünde Leo Howard nasıl ünlü oldu sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Kaliforniya’da doğan yetenekli aktör Fallbrook’ta büyümüştür. 2005 yılında “Monk” dizisinin bir bölümünde oynayarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Disney Channel yapımı dizilerde rol alan Leo Howard 2009 senesinde “Shorts” ismindeki dizide yardımcı rolde oynamıştır. Ünlü şarkıcı Selena Gomez ile birlikte Im Gonna Arrive adındaki videoda yer almıştır. Başarılı performansı çeşitli ödüllere layık görülen genç oyuncu “Nature Boy” ismindeki aile dizisi ile yıldızlaşmıştır. Dünyaca ünlü sinema filmi “G.I. Joe: The Rise of Cobra” sayesinde dünya genelinde bilinirliği artmıştır. Dövüş sanatlarındaki ve oyunculuktaki yeteneği onu küçük yaşta başrol aktörlüğüne taşımış Jason Earles ve Olivia Holt gibi yıldızlarla birlikte “Kickin’ It” ismindeki Disney serisinde yer almasını sağlamıştır.

Şimdi de Leo Howard fiziksel özelliklerine, Leo Howard boyu kilosuna değinelim. Leo Howard boyu kaç yanıtı ise 175 cm’dir. Leo Howard saç rengi koyu koyu kahverengidir. Leo Howard göz rengi koyu kahverengidir. Çok büyük ayaklara sahip olan Leo Howard’ın ayakkabı numarası Amerikan standartlarına göre 13’tür.

Yazımızı tamamlamadan önce Leo Howard gerçeklerine yer verelim. Leo Howard gitar çalmaktan, 70’li ve 80’li yılların rock parçalarını dinlemekten hoşlanmaktadır. Özellikle İgiliz rock grubu Led Zeppelin eserlerinden hoşlanmaktadır. En sevdiği rapçiler arasında ise Jay Z, Lil Wayne ve Wiz Khalifa vardır. Hobileri arasında antik silah, kılıç ve bıçak biriktirmek yer alırken en büyük fobisi asansörlerdir. Dövüş sporlarının yanında skuba dalgıçlığı sevdiği pek fazla bilinmez. Ancak uzun mesafe koşusunda iyi değildir. Gerçekte kaykay yapmayı beceremeyen Leo Howard dizi için kaykay eğitimi almıştır. Evcil hayvan besleyen Leo Howard’ın üç köpeği vardır. Köpeklerine Bella, Priscilla ve Great Dane isimlerini vermiştir. 8 yaşında kadar değişik müsabakalarda boy göstermiş bu sayede dünyanın birçok yerini görmüştür. Sevdiği dövüşçüler Brock Lesner ve George St Pierre’dir. Bir gün Bruce Lee gibi dövüş sanatlarında uzman bir aktör olma hayali vardır.

Leo Howard kimdir, hayatı, Leo Howard hakkında bilgi başlıklı yazımızda son olarak Leo Howard sevdiği şeylere yer vereceğiz. Leo Howard’ın en sevdiği müzik grubu “Cobra Starship” iken en sevdiği müzisyen Eddie Van Halen’dir. Leo Howard en sevdiği renk nedir? Leo Howard en sevdiği renk turuncudur. Favori kitabı Harry Potter olan Leo Howard İtalyan ve Japon mutfağının yemeklerinden hoşlanmaktadır. Genç oyuncunun en sevdiği yemek tavuktur. Meyvelerden ise muza bayılmaktadır. Çocukluğunda aktörlerden Anthony Hopkins ve Jack Nicholson’ı seven Leo Howard günümüzde Johnny Depp hayranıdır. Kadın ünlülerden ise Julianne Hough, Selena Gomez ve Kim Kardashian’ı sevmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. Neden diyor ki:

    amerikan standartlarına göre 13 türk standartlarına göre 48dir o şekilde değiştirirseniz daha güzel olur gerçekten ayakları neden bukadar büyük acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir