Leonardo DiCaprio’nun Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Leonardo DiCaprio Hakkında Bilinmeyenler

leonardo-dicaprioYazımızda Leonardo DiCaprio’nun fiziksel özellikleri, Leonardo DiCaprio’nun ölçüleri ve Leonardo DiCaprio hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio’nun ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Leonardo DiCaprio’nun boyu kaçtır? Leonardo DiCaprio’nun boyu 1,83 metredir. Leonardo DiCaprio’nun kilosu kaçtır? Leonardo DiCaprio 79 kg kiloya sahiptir.

Leonardo DiCaprio’nun saç rengi nedir? Leonardo DiCaprio sarışın olan aktörlerdendir. Leonardo DiCaprio’nun göz rengi nedir? Leonardo DiCaprio ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir. Leonardo DiCaprio’nun ayakkabı numarası kaçtır? Leonardo DiCaprio Amerikan standartlarına göre 12 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Leonardo DiCaprio’nun kıyafet numarası kaçtır? Leonardo DiCaprio’nun Amerikan standartlarına göre 9 numaralı giysileri giyebildiği bilinmektedir.

Leonardo DiCaprio’nun ayırt edici özellikleri nelerdir? Leonardo DiCaprio’nun duygularını yoğun olarak yansıttığı oyunculuk stili ve hatırda kalan filmlerinde travma veya bir kayıp yaşayan karakterleri başarıyla canlandırması onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Başarılı oyuncu Leonardo DiCaprio 1993 yılından itibaren kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. “What’s Eating Gilbert Grape” filmi ile “National Board of Review” En İyi Yardımcı Aktör Ödülü, “The Aviator” filmi ile “Altın Küre” En İyi Aktör Ödülü, “The Departed” filmi ile “Austin Film Critics Association Awards” En İyi Aktör Ödülü, “Blood Diamond” filmi ile “Critics Choice Award” En İyi Aktör Ödülü, “Shutter Island” filmi ile “Teen Choice Award” En İyi Aktör Ödülü ve “Django Unchained” filmi ile “National Board of Review” En İyi Yardımcı Aktör Ödülü gibi prestijli ödüller kazanmıştır.

Leonardo DiCaprio’nun fiziksel özellikleri, Leonardo DiCaprio’nun ölçüleri ve Leonardo DiCaprio hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Leonardo DiCaprio’nun vücut ölçüleri nasıldır? Leonardo DiCaprio’nun göğüs kısmının 108 cm, pazu kısmının 36 cm ve bel kısmının ise 80 cm civarında olduğu bilinmektedir.

You may also like...

2 Responses

  1. ENSAR diyor ki:

    BUNLARIN ÇOĞU için teşekkür ederim.

  2. burak diyor ki:

    bunlar iyi, hoş bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir