Leonardo DiCaprio’nun Sevdiği Şeyler, Favorileri, Leonardo DiCaprio’nun Hoşlandığı Şeyler

leonardo-dicaprioYazımızda Leonardo DiCaprio’nun sevdiği şeyleri, Leonardo DiCaprio’nun favorilerini ve Leonardo DiCaprio’nun hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Leonardo DiCaprio’nun en çok sevdiği yerler nerelerdir? Leonardo DiCaprio gezmeyi seven ünlülerdendir. Başarılı aktörün beğendiği yerler arasında Amerika’nın Los Angeles, Miami, Malibu, San Francisco, Las Vegas ve New York kentleri, Fransa’nın Paris ve Monako kentleri, İngiltere’nin Londra kenti ve Avustralya’nın Sydney kenti vardır.

Leonardo DiCaprio’nun en çok sevdiği filmler hangileridir? 1948 İtalyan yapımı drama filmi “Bisiklet Hırsızları”, 1949 İngiliz yapımı “Üçüncü Adam”, 1950 yapımı “Sunset Bulvarı”, 1955 yapımı “Cennetin Doğusu”, 1976 yapımı “Taxi Driver” ve 1980 yapımı “The Shining” gibi filmler Leonardo DiCaprio’nun en çok hoşlandığı filmlerdir.

Leonardo DiCaprio’nun en sevdiği aktör kimdir? Leonardo DiCaprio’nun beğendiği aktörler arasında iki Oscar sahibi 1943 doğumlu ünlü aktör Robert De Niro ve üç Oscar sahibi 1937 doğumlu ünlü Amerikalı sinema oyuncusu Jack Nicholson başta gelir. Leonardo DiCaprio’nun en sevdiği aktris kimdir? Leonardo DiCaprio’nun en çok beğendiği aktris modern zamanların en yetenekli oyuncularından kabul edilen üç Oscar sahibi 1949 doğumlu film, TV ve tiyatro oyuncusu Meryl Streep’tir. Leonardo DiCaprio’nun en sevdiği yönetmen kimdir? Leonardo DiCaprio’nun çalışmalarını en çok takdir ettiği yönetmen Oscar, Altın Küre ve BAFTA ödülleri sahibi 1942 doğumlu ünlü ABD’li yönetmen Martin Scorsese’dir.

Leonardo DiCaprio’nun en sevdiği aksesuarlar hangileridir? Leonardo DiCaprio’nun t-shirtleri, şapkaları ve güneş gözlükleri onun en çok hoşlandığı aksesuarlardır.

Leonardo DiCaprio’nun sevdiği şeyleri, Leonardo DiCaprio’nun favorilerini ve Leonardo DiCaprio’nun hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Leonardo DiCaprio’nun en sevdiği renk nedir? Leonardo DiCaprio’nun favori rengi koyu yeşildir. Ayrıca ünlü aktör turuncu, mavi, beyaz, kahverengi, siyah ve sarı gibi renklerden de hoşlanmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir