Liam Payne Hakkında Gerçekler, Liam Payne İle İlgili Bilinmeyenler

liam payne 2Yazımızda Liam Payne hakkında gerçekler ve Liam Payne ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü şarkıcı Liam Payne’nin ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Liam Payne’nin boyu kaçtır? Liam Payne’nin boyu 1,80 metredir. Liam Payne’nin kilosu kaçtır? Liam Payne 73 kg kiloya sahiptir. Liam Payne’nin saç rengi nedir? Liam Payne’nin saç rengi açık kahverengidir. Liam Payne’nin göz rengi nedir? Liam Payne ismi ile tanınan şarkıcı açık kahverengi gözlere sahiptir.

Liam Payne’nin ayakkabı ölçüsü nedir? One Direction müzik grubu üyesi Liam Payne Amerikan standartlarına göre 8 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir.

Liam Payne nasıl ünlü oldu? Liam Payne kusurlu bir bebek olarak erken doğumla dünyaya gelmiştir. Doktorlar tek böbreğinin çalışmadığını belirtmişlerdir. İlkokulda koşu takımında ve 18 yaş altı basketbol takımlarına seçilerek sporla ilgilenmiştir. Müziğe olan ilgisi bu alanda devam etmesini sağlamış bir stadyumda futbol maçı öncesi büyük bir kalabalık karşısında performans gerçekleştirmiştir. Liam Payne’yi asıl ünlü yapan unsur İngiltere’de yayınlanan “The X Factor” ismindeki şarkı yarışması olmuştur. 14 yaşındayken yarışmaya ilk kez tek katılan Liam Payne’ye tekrar katılması için ricada bulunulmuştur. Liam Payne “One Direction” ismindeki müzik grubunun üçüncü en yaşlı üyesidir.

Liam Payne’nin ilk oynadığı filmin adı nedir? Liam Payne ilk olarak 2012 yılında “Big Time Tour” ismindeki televizyon filminde kendisini oynamıştır.

Liam Payne’nin ilk albümünün ismi nedir? Liam Payne ilk albümünü “One Direction” müzik grubu bünyesinde çıkarmıştır. “One Direction” müzik grubu olarak “Up All Night” isminde bir albüm çıkarmışlardır. 2011 yılının Kasım ayında çıkarılan albüm toplamda 45 dakikadan ve 13 single’dan oluşmaktadır.

Liam Payne hakkında gerçekler ve Liam Payne ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Liam Payne’nin ilk TV programı nedir? Liam Payne 2008 yılında yarışmacı olarak katıldığı “The X Factor” ismindeki müzik yarışmasında ilk defa televizyon ekranlarına çıkmıştır.

You may also like...

5 Responses

 1. Hatice diyor ki:

  I love you liam

 2. ünlüler diyor ki:

  son dönemlerde daha fazla filmde, dizide, klipte görmek istiyoruz.

 3. meryem diyor ki:

  çok üzüldüm ama seni çok seviyorem

 4. G.K diyor ki:

  liam seni cokkk seviyorummmm

 5. bedia diyor ki:

  sevgili liam.seni çok seviyorum.bir böbreğin olmasa bile.seni çok seviyorum.daha doğrusu tüm one direction gurubunu seviyorum.sen çok tatlısın.bir böbreğinin olmadığını okuyunca çok üzüldüm.
  BY BY

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir