Liam Payne Kimdir, Hayatı, Liam Payne Hakkında Bilgi

liam payne 1Yazımızda Liam Payne kimdir, Liam Payne’nin hayatı, Liam Payne hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Liam Payne’nin gerçek adı nedir? Liam Payne ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Liam James Payne’dir. Liam Payne’nin takma adı nedir? Liam Payne ismi ile tanınan sanatçının takma ismi Liam’dır. Liam Payne’nin ayırt edici özellikleri nelerdir? Liam Payne’nin giymeyi sevdiği çeşitli renk ve büyüklükteki karelerden oluşan gömlekleri, derin sesi, kaşıklardan korkması, oyuncak hikayesi animasyonunda Woody karakteri olması onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Liam Payne kimdir? Liam Payne kısaca genç İngiliz şarkıcı ve söz yazarı “One Direction” müzik grubunun 5 üyesinden birisidir. Erken doğan ünlü şarkıcının doğduğunda böbreklerinden birisinin çalışmadığı için hastanede tutulmuştur. İlkokulda koşu ve basketbol sporlarıyla ilgilenmiştir. Boks sporuyla da ilgilenen Liam Payne, kendisinden yaşça büyük birisiyle dövüşürken kulak zarını deldirmiştir. Bir futbol maçından önce 26000 kişi önünde performans sergilemiştir. 2008 yılında “The X Factor” şarkı yarışmasında seyircilerin karşısına çıkmıştır.

Liam Payne ne zaman doğdu? Liam Payne 1993 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Liam Payne’nin doğum tarihi 29 Ağustos 1993’tür. Liam Payne’nin burcu nedir? Liam Payne’nin burcu başaktır.

Liam Payne nerelidir? Liam Payne bir İngilizdir. İngiltere’nin West Midlands’a bağlı Wolverhampton kentinde doğmuştur.

Liam Payne hangi okulda okudu? Başarılı şarkıcı ünlü olması sebebiyle okulda şiddete maruz kalmıştır. Doğduğu şehirdeki City of Wolverhampton College’da eğitim görmüştür.

Liam Payne kimdir, Liam Payne’nin hayatı, Liam Payne hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Liam Payne’nin ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun iki kız kardeşi olduğunu görürüz. Liam Payne’nin kız kardeşlerinin isimleri Ruth Payne ve Nicole Payne’dir. Ünlü şarkıcının her iki kız kardeşi de kendisinden büyüktür. Liam Payne’nin babasının adı Geoff’tur. Liam Payne’nin annesinin ismi ise Karen’dir.

You may also like...

1 Response

  1. aleyna diyor ki:

    keşke hristiyon olmasaydı ama genede onu çok seviyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir