Liam Payne’nin Sevdiği Şeyler, Favorileri, Liam Payne’nin Hoşlandığı Şeyler

liam payne 3Yazımızda Liam Payne’nin sevdiği şeyleri, Liam Payne’nin favorilerini ve Liam Payne’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Liam Payne’nin en sevdiği hobisi nedir? Liam Payne sporsever bir insandır. Pek çok spor aktivitesi içerisinde yer almıştır. Özellikle okul yıllarında, müzik kariyerinde fazla ilerlemediği yıllarda sporla iç içe olmuştur. Liam Payne’nin en sevdiği renk nedir? Liam Payne en çok mor ve mavi renklerini sevmektedir. Liam Payne’nin en büyük fobisi nedir? Liam Payne’nin kabusu kaşıklardır. Ünlü şarkıcı kaşıklardan nefret eder, lafının bile geçmesinden hoşlanmaz.

Liam Payne’nin evcil hayvanı var mıdır? Liam Payne’nin bir köpeği ve iki tane de kaplumbağası vardır. Liam Payne’nin köpeğinin ismi “Loki”dir. Liam Payne kaplumbağalarının büyük olanına ise “Harry” ismini vermiştir.

Liam Payne’nin en çok hayran olduğu ünlü kimdir? Liam Payne en çok İngiliz pop şarkıcısı ve söz yazarı olan ve “The X Factor” şarkı yarışmasında birincilik elde eden, söylediği şarkı internet ortamında indirme rekoru kıran Leona Lewis’tir.

Liam Payne’nin müzik alanında idolleri kimlerdir? Liam Payne müzik alanında en çok 6 Grammy ödülü ve 4 Emmy ödülü kazanan ABD’li ünlü sanatçı Justin Timberlake ve “Take That” ismindeki müzik grubunun üyelerinden olan İngiliz şarkıcı, besteci ve söz yazarı Gary Barlow’dur.

Liam Payne’nin en sevdiği film hangisidir? Liam Payne genel olarak Pixar’ın animasyon serisi “Oyuncak Hikayesi” ve 2006 yapımı Adam Sandler’in başrol oynadığı “Click” adını taşıyan bilim kurgu, komedi filmini sevmektedir.

Liam Payne’nin en sevdiği televizyon programları hangileridir? Liam Payne 1994 ile 2004 arasında 10 sezon halinde çekilen ve “Friends” adını taşıyan televizyon serisini ve 1996 ve 2005 yılları arasında yayınlanan “Everybody Loves Raymond” ismindeki diziyi sevmektedir.

Liam Payne’nin sevdiği şeyleri, Liam Payne’nin favorilerini ve Liam Payne’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Liam Payne’nin en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Liam Payne’nin en iyi arkadaşları “One Direction” müzik grubunun üyeleri Zayn Malik, Louis Tomlinson, Harry Styles ve Niall Horan, “Drake & Josh” ismindeki dizide “Megan Parker” karakterini canlandıran 1993 doğumlu ABD’li aktris Miranda Cosgrove ve 1971 doğumlu ABD’li şarkıcı Kayla Parker’dır.

You may also like...

2 Responses

  1. Hatice diyor ki:

    Ben seni cok seviyorum benim gibisin sarkilarinda cok güzel.????

  2. Hatice diyor ki:

    Liam seni cok seviyorum. Ayni benim gibisin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir