Lily Collins Kimdir, Hayatı, Lily Collins Hakkında Bilgi

lily_collins_kimdirYazımızda Lily Collins kimdir, hayatı, Lily Collins hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Lily Collins biyografisini işlediğimiz yazımızda öncelikle Lily Collins kaç yaşında sorusunu cevaplayacağız. 18 Mart 1989 tarihinde doğan Lily Collins yaşı 25 olan bir sanatçıdır. Lily Collins hangi burç? Lily Collins burcu balıktır. Ünlü oyuncunun tam adı Lily Jane Collins şeklindedir. Lakabı olmayan yıldız “Lily” ismi ile bilinir.

Lily Collins nereli sorusunun yanıtı İngiltere’dir. Lily Collins nerede doğdu? İngiltere’nin Surrey’e bağlı Guildford kentinde dünyaya gelmiştir. Lily Collins nerede yaşıyor sorusunun cevabı Amerika’dır. Başarılı aktris Amerika’nın California’ya bağlı Los Angeles kentinde oturmaktadır. 5 yaşında annesiyle birlikte Amerika’ya yerleşen Lily Collins “Harvard-Westlake School” ismindeki okulda eğitim almış “University of Southern California”da radyo ve televizyon gazeteciliği bölümünde okumuştur.

Lily Collins hakkında bilinmeyenlere yer verdiğimiz yazımıza sanatçının oyunculuk kariyeri ile devam edeceğiz. Lily Collins aktrislik kariyerine henüz iki yaşında yer aldığı bir İngiliz televizyon serisi ile adım atmıştır. Profesyonel yaşamında ise “90210” ismindeki drama serisinin iki bölümünde oynayarak dikkat çekmiştir. Aynı yıl yani 2009 senesinde “The Blind Side” ismindeki filmde Sandra Bullock’un oynadığı karakterin kızını canlandırmıştır. Lily Collins’in ünlenmesini ve dünya genelinde tanınır olmasını sağlayan filmler 2009 yapımı “The Blind Side” ile birlikte 2011 çıkışlı “Abduction” ve 2012’de yayınlanan “Mirror Mirror” ismindeki filmler olmuştur.

Lily Collins in hayatına başarılı aktrisin ailesinden bahsederek devam edeceğiz. Lily Collins’in babası İngiliz müzisyen Phil Collins’tir. Lily Collins’in annesi ise Amerikalıdır ve “Beverly Hills Women’s Club”ın başkanı olan Jill Tavelman’dır. Phil ve Jill kızları 5 yaşında iken ayrılmışlardır. Lilly boşanmanın ardından annesiyle birlikte Amerika’ya yerleşmiştir. Öz kardeşi olmayan Lily Collins babasının diğer evliliklerinden olan 4 üvey kardeşe sahiptir. Kendisinden büyük üvey kız kardeşi Joely bir aktris iken kendisinden büyük üvey erkek kardeşi Simon müzisyendir. Kendisinden küçük üvey erkek kardeşlerinin adları ise Nicholas ve Matthew şeklindedir.

Yazımızın bu bölümünde Lily Collins fiziksel özelliklerine, Lily Collins boy kilosuna değineceğiz. Lily Collins kilosu 55 kg olan bir oyuncudur. Lily Collins boyu kaçtır? Lily Collins boyu ise 1,65 m şeklindedir. Lily Collins saç rengi koyu kahverengi iken Lily Collins göz rengi eladır. Lily Collins vücut ölçüleri 82 cm- 60 cm- 84 cm şeklindedir. Lily Collins özelliklerinden en çok koyu kaşları ile dikkat çeker.

Lily Collins kimdir, hayatı, Lily Collins hakkında bilgi başlıklı yazımızda son olarak Lily Collins sevdiği şeyler nelerdir sorusunu cevaplayacağız. Lily Collins en sevdiği yemek suşidir. Lily Collins güzellik ikonları arasında Penelope Cruz, Agyness Deyn, Audrey Hepburn, Natalie Portman, Anne Hathaway, Meryl Streep, Jill Tavelman, Rooney Mara ve Keira Knightley gibi isimler yer alır. Lily Collins hobi olarak geleneksel ve antik parçalar biriktirmekten hoşlanmaktadır. Lily Collins ayrıca büyük bir Harry Potter hayranıdır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir