Lindsay Lohan Hakkında Gerçekler, İle İlgili Bilgiler, Lindsay Lohan Hakkında Az Bilinenler

Lindsay-LohanYazımızda Lindsay Lohan hakkında gerçekler, Lindsay Lohan ile ilgili bilgiler ve Lindsay Lohan hakkında az bilinenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Lindsay Lohan alerjisi olan bir sanatçıdır. Ünlü oyuncunun üzümsü bir meyve olan ve bazı abur cuburların içinde katkı maddesi olarak konulan yaban mersinine alerjisi vardır. Lindsay Lohan sigara içiyor mu? Ünlü oyuncu bir dönem bırakmaya çalıştığı sigarayı bırakmayı başaramamış halen sigara içmeye devam etmektedir. Bir dönem katıldığı partilerle adını duyuran Lindsay Lohan alkollü araba kullanırken gözaltına alınmıştır. Alkol bağımlılığından dolayı bir dönem rehabilitasyon görmüştür.

Lindsay Lohan’ın sevdiği kişiler arasında arkadaşı da olan Amerikalı ünlü Kim Kardashian yer almaktadır. Lindsay Lohan’ın sevmediği kişiler arasında ise babası Michael Lohan da yer alır.

Lindsay Lohan ailesinin en küçük çocuğudur. Üç yaşındayken anne ve babası ayrılmış bir süre sonra yeniden bir araya gelmişlerdir.

Lindsay Lohan’ın ilk filminin ismi nedir? Lindsay Lohan 1998 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin ismi “The Parent Trap” şeklindedir. Doğduklarında ayrılan ikiz kardeşlerin yeniden bir araya gelmesini anlatan bu filmde Lindsay Lohan ikiz kardeşler “Hallie Parker / Annie James” karakterlerini canlandırmıştır. Lindsay Lohan filmin çekimleri için 12 yaşındayken kameraların karşısına geçmiş sinema eleştirmenlerinin olumlu yorumlarını almıştır.

Lindsay Lohan’ın ilk televizyon programının ismi nedir? Lindsay Lohan altı yaşındayken ilk defa bir TV programına çıkmıştır. David Letterman’nın sunduğu gece yarısında yayınlanan bir talk-show programı olan “Late Night with David Letterman” ismindeki programın 29 Ekim 1992 tarihinde yayınlanan bölümüne katılmıştır.

Lindsay Lohan nerelidir? Lindsay Lohan bir Amerikalıdır. New York’ta doğmuştur. Lindsay Lohan’ın yakın akrabaları arasında İtalya ve İrlandalı olanlar da vardır.

Lindsay Lohan hangi okulda okudu? Lindsay Lohan lise eğitimini “Cold Spring Harbor High School” ve “Sanford H. Calhoun High School” isimlerindeki okullarda almış ve bu okullarda özellikle fen ve matematik alanında sınıfının en başarılı öğrencileri arasında gösterilmiştir. Ancak 11. sınıftan sonra oyunculuk kariyerine ağırlık vermeye başlayan Lindsay Lohan evde özel ders almaya başlamıştır.

Lindsay Lohan hakkında gerçekler, Lindsay Lohan ile ilgili bilgiler ve Lindsay Lohan hakkında az bilinenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Lindsay Lohan’ın ilk albümünün ismi nedir? Lindsay Lohan çıkış albümünü 2004 yılında yayınlamıştır. O yıllarda en çok satılan albümün ismi “Speak” şeklindedir. Albüm toplamda 12 kayıt içermektedir. Bu albümde yer alan “Rumors” ve “Over” gibi parçalar sadece Amerika değil tüm dünyada büyük bir ilgi görmüştür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir