Lindsay Lohan’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Lindsay Lohan’ın Hoşlandığı Şeyler

Lindsay-LohanYazımızda Lindsay Lohan’ın sevdiği şeyleri, Lindsay Lohan’ın favorilerini ve Lindsay Lohan’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Lindsay Lohan’ın en sevdiği yemek hangisidir? Lindsay Lohan’ın hoşlandığı yiyecekler arasında önde gelen Japon, Çin ve İtalyan mutfağı yemekleri ile atıştırmalıklardır. Lindsay Lohan’ın en sevdiği atıştırmalık ise buğday esaslı atıştırmalık gevrek olan “Twiglets” ismindeki yiyecektir.

Lindsay Lohan’ın en sevdiği yer neresidir? Lindsay Lohan en çok Los Angeles kentini sevmektedir. Lindsay Lohan’ın en sevdiği renk nedir? Lindsay Lohan’ın favori rengi pembedir. Ünlü sanatçı ayrıca mor renginden de hoşlanmaktadır.

Lindsay Lohan’ın en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Lindsay Lohan’ın sevdiği arkadaşları arasında öne çıkanlar 1984 doğumlu ünlü pop şarkıcı ve aktris olan Ashlee Simpson, “Mean Girls” ismindeki filmde rol arkadaşı olan filmde “Karen Smith” karakterini canlandıran Amanda Seyfried, BIT Ödüllerine aday olarak gösterilen ünlü İngiliz şarkıcı Lily Allen, 1975 doğumlu ünlü Amerikalı aktris Tara Reid, How I Met Your Mother dizisinin ana karakteri Ted Mosby’nin gelecekteki kız çocuğunu canlandıran Amerikalı oyuncu Lyndsy Fonseca, Hilton otellerinin varisi Amerikalı sanatçı Paris Hilton, ilk albümü “The Fame” ile büyük bir başarı yakalayan Amerikalı şarkıcı Lady Gaga ve üç altın küre ödülü elde eden Amerikalı oyuncu Charlie Sheen gibi isimlerdir.

Lindsay Lohan’ın en sevdiği televizyon programı hangisidir? Lindsay Lohan en çok 2008 yılından beri devam eden realite yarışma programı olan “Paris Hilton’s My New BFF” ismindeki programı izlerken keyif almaktadır. Lindsay Lohan’ın en sevdiği dizi ise 2007 ile 2012 yılları arasında altı sezon halinde yayınlanmış olan ve Cecily Von Ziegesar’ın aynı adlı kitap serisinden uyarlanmış bir dizi olan “Gossip Girl” ismindeki Amerikan yapımı gençlik drama serisidir.

Lindsay Lohan’ın sevdiği şeyleri, Lindsay Lohan’ın favorilerini ve Lindsay Lohan’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Lindsay Lohan’ın en sevdiği aksesuar hangisidir? Lindsay Lohan aksesuar olarak en çok deri botları, deri ceketi, taytları ve Ray-Ban Aviator marka güneş gözlükleri sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir