Little Mix Üyelerinin Özellikleri, Little Mix Üyeleri Boyları, Little Mix Grup Üyeleri Hakkında Bilgi

littlemixSon dönemin popüler müzik grubu Little Mix üyeleri boyları ve Little Mix üyelerinin özelliklerini ele alacağımız yazımızda Little Mix grup üyeleri hakkında bilgilere yer verilecektir.

Little Mix üyeleri kimdir? “Little Mix” ismindeki grup 4 genç kızdan oluşan İngiliz müzik grubudur. Little Mix üyeleri Jesy Nelson, Perrie Edwards, Jade Thirlwall ve Leigh-Anne Pinnock’tur. Dünya genelinde tanınan Little Mix grubu “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasını 2011 yılında kazanmış ve bunu grup halinde başaran ilk grup olmuşlardır.

Little Mix The X Factor’ü ne zaman kazandı? “Little Mix” müzik grubunun “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasını kazandığı 11 Aralık 2011’de ilan edilmiştir.

Little Mix grubu nasıl kuruldu? “Little Mix” grubunun temelleri “Faux Pas” ile atılmıştır. Perrie Edwards ve Jesy Nelson bir araya gelerek “Faux Pas” grubunu kurmuşlardır. Ardından Leigh Anne Pinnock ile Jade Thirlwall dahil olmuş grubun ismi “Rhytmix” olmuştur. Bu isim altında organizasyon anlamında sıkıntı yaşamaları sonrasında isim değişikliği kararı almışlar ve grubun ismini son hali olan “Little Mix” yapmışlardır.

Little Mix hayranlarına ne denir? Little Mix hayranlarına verilen ad “Mixers” şeklindedir. Little Mix’in 2011 yılında “The X Factor” yarışmasında gösterdiği başarıda dünya genelinde çok sayıda olan bu hayran grubunun büyük katkısı vardır. “The X Factor” yarışmasına katılan gruba internet üzerinden yoğun saldırılar gerçekleştirilmiş, grup üyelerine hoş olmayan mesajlar atılmıştır. “Mixers” ismi ile bilinen hayranlarının desteğini arkasına alarak tüm zorlukları aşmayı başaran Little Mix sonunda yarışmayı kazanmış ve bunu başaran ilk grup olmuştur.

Little Mix grubu üyelerinin boylarına baktığımızda grubun en uzunu Jesy Nelson’dur. Jesy Nelson’un boyu 1,70 metredir. Little Mix grubunun ikinci uzunu ise Leigh-Anne Pinnock boyu ise 1,63 metredir. Little Mix müzik grubunun en kısaları ise Perrie Edwards ve Jade Thirlwall’dır. Hem Perrie Edwards hem de Jade Thirlwall 1,60 metredir.

Little Mix üyelerinin kilolarına baktığımızda ise grubun en zayıf üyesi Jade Thirlwall’dır. Jade Thirlwall kilosu 49 kg’dır.  Jade Thirlwall’dan 5 kilo fazla olan Perrie Edwards kilosu 54 kg’dır. Leigh-Anne Pinnock’un kilosu 57 kilogram iken Little Mix grubunun en kilolusu aynı zamanda en uzunu olan Jesy Nelson’dur. Jesy Nelson kilosu 60 kg’dır.

Little Mix’in albümleri hangileridir? Little Mix müzik grubu 2014 itibarıyla toplamda iki albüm çıkarmıştır. Little Mix’in ilk albümünün ismi nedir? Little Mix ilk albümünü 19 Kasım 2012 yılında çıkarmıştır. Little Mix müzik grubunun çıkış albümünün ismi “DNA”dir. Albüm 12 kayıttan oluşmakta ve 43 dakika 56 saniye sürmektedir. Little Mix’in ikinci albümünün adı ise “Salute” şeklindedir. 8 Kasım 2013’te çıkan bu albüm yine 12 kayıttan oluşmakta ve toplamda 43 dakika 8 saniye sürmektedir.

Little Mix üyeleri boyları ve Little Mix üyelerinin özelliklerini ele alacağımız yazımızda Little Mix grup üyeleri hakkında bilgilere yer verdiğimiz yazımızda son olarak Little Mix üyeleri yaşlarına bakarsak Little Mix grubunun en genci Perrie Edwards 21 yaşındadır. Little Mix grubunda ikinci genç üyesi Jade Thirlwall yaşı 22’dir. Aynı yaşta olan Leigh-Anne Pinnock ve Jesy Nelson yaşı 23’tür. Fakat Little Mix grubunun en yaşlısı Jesy Nelson’dur. Jesy Nelson 14 Haziran, Leigh-Anne Pinnock ise 4 Ekim’de doğmuştur.

You may also like...

3 Responses

  1. İkra diyor ki:

    Benim en sevdiğim jesy gerçek adı jessica her neyse onlara bayılıyorum????

  2. selin diyor ki:

    liitle mix grubunun grup başkanı kimdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir