Lodovica Comello Kimdir, Hayatı, Lodovica Comello Hakkında Bilgiler

 

lovodicaYazımızda Lodovica Comello kimdir, hayatı, Lodovica Comello hakkında bilgiler konusunu ele alacağız.

Lodovica Comello biyografisini ele aldığımız yazımızda öncelikle Lodovica Comello kaç yaşında sorusunu cevaplayacağız. Lodovica Comello doğum tarihi 13 Nisan 1994’dir ve Lodovica Comello yaşı 24 olan bir sanatçıdır. Lodovica Comello hangi burç sorusunun cevabı ise koçtur. Ünlü oyuncunun gerçek adı da Lodovica Comello şeklindedir. Lodovica Comello’ya yakınları, hayranları ve arkadaşları tarafından verilen takma isim ise Lodo Comello, Dudu ve Dodo şeklindedir. Lodovica kelimesinin ün, yüksek ses ve savaşçı gibi anlamları vardır.

Lodovica Comello nun hayatında Lodovica Comello ailesine baktığımızda Ilaria isminde kendisinden büyük bir kız kardeşinin olduğunu görürüz. Lodovica Comello evli mi? Lodovica Comello 2014 itibarıyla evli değildir.

Lodovica Comello nereli sorusunun yanıtı İtalya’dır. Başarılı oyuncu İtalya’nın San Daniele del Friuli kentinde dünyaya gelmiştir. Lodovica Comello küçüklüğünde sanata, oyunculuğa, dansa ve gitara olan ilgisini her zaman açığa vurmuştur. Genç yıldız lise eğitimi esnasında müzik teorisi dersleri almış, gitar çalmayı öğrenmiştir. Lodovica Comello lise öğrenimini İtalya’nın Milan kentinde bir drama okulunda almıştır.

Lodovica Comello hakkında bilinmeyenler konusuna başarılı şarkıcı ile ilgili çok merak edilen Lodovica Comello hangi dizide oynuyor sorusunu yanıtlayarak devam edeceğiz. Lodovica Comello oynadığı ve ünlü olmasını sağlayan dizi 2012 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “Violetta” ismindeki müzikal ve romantik komedi türündeki Disney Channel dizisidir. Lodavico Comello 2012 yılından beri Violetta dizisinin önemli karakterlerinden “Francesca Caviglia”yı canlandırmaktadır. Violetta dizisi Türkiye’de 2013 yılında yayınlanmaya başlamıştır.

Lodovica Comello bildiğidiller arasında İtalyanca, İngilizce ve İspanyolca bulunmaktadır. Francesca karakteri için seçmelere katıldığında birkaç kelime dışında İspanyolca konuşamamıştır.

Lodovica Comello hayatı Türkçe olarak sunulan yazımızın bu bölümünde Lodovica Comello fiziksel özelliklerine değineceğiz. Lodovica Comello kaç kilo? Lodovica Comello kilosu 59 kg olan bir şarkıcıdır. Lodovica Comello saç rengi siyah; göz rengi ise eladır.

Lodovica Comello ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızda şimdi de Lodovica Comello şarkıları ve müzik kariyeri hakkında bilgi vereceğiz. Yetenekli şarkıcı 1 Kasım 2013 tarihinde “Universo” ismindeki single parçasını çıkarmış; 19 Kasım 2013 tarihinde ise aynı adlı albümünü İtalya, İspanya ve Arjantin’de yayınlamıştır. İkinci single eseri “Otro día más” için İspanya’nın Barcelona şehrinde bir klip çeken Lodovica Comello bu klipi 2014 yılı Mart ayında kendi YouTube kanalından yayınlamıştır. Lodovica Comello 2015 yılında Dünya genelinde hayranlarıyla buluşacağı bir müzik turu düzenlemeyi düşünmektedir. Bunun için özel bir web sitesi yapan genç şarkıcı Avrupa, Latin Amerika veya Amerika Birleşik Devletleri gibi olası konser yerlerini hayranlarının oylarına sunmuştur. Lodovica Comello ayrıca bir dönem Brenda Asnicar’ın konser turlarında geri planda şarkı söylemiştir.

Lodovica Comello hayranlarına ne denir? Lodovica Comello hayranları “Comellistas” ve “Lodofanaticas” gibi isimlerle anılmaktadır. Omuzlarında bir adet dövmesi olan genç dansçının dövmesinde “Born to Run” yazmaktadır.

Lodovica Comello kimdir, hayatı, Lodovica Comello hakkında bilgiler başlıklı yazımızda son olarak Lodovica Comello sevdiği şeyler nelerdir sorusunu cevaplayacağız. Lodovica Comello en sevdiği renk sarı; en çok hoşlandığı müzik türleri rock ve pop; en beğendiği Disney Channel filmi “Pocahontas”; en sevdiği oyuncular Johnny Depp ve Meryl Streep; favori şarkıcıları Bruce Springsteen, Bob Dylan ve Joss Stone; en sevdiği ay Ekim; en sevdiği içecek ise çaydır. Hayvanları da çok seven Lodovica eğer şu andaki kariyeri olmasaydı bir veteriner olabileceğini ifade etmiştir. Soğuk havalara bayılan genç yıldızın okul yıllarında en başarısız olduğu ders ise matematikti.

You may also like...

1 Response

  1. Ayşe Comello diyor ki:

    Evet. Hepsi doğru fakat bir yanlışlık var. Lodovica 59 değil 52 kg. Ve boyu 1.65 cm. Kendisi röportajda söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir