Louis Tomlinson Hakkında Gerçekler, Louis Tomlinson İle İlgili Bilinmeyenler

luis tomlinsonYazımızda Louis Tomlinson hakkında gerçekler ve Louis Tomlinson ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Louis Tomlinson’un boyu kaçtır? Louis Tomlinson’un boyu 1,75 metredir. Louis Tomlinson’un kilosu kaçtır? Louis Tomlinson 71 kg kiloya sahiptir. Louis Tomlinson’un saç rengi nedir? Louis Tomlinson koyu kahverengi saçlara sahiptir. Louis Tomlinson’un göz rengi nedir? Louis Tomlinson ismi ile tanınan sanatçı mavi gözlere sahiptir.

Louis Tomlinson evli mi sorusunu cevaplayacağız. Louis Tomlinson  henüz evlenmemiştir. Kendisinin “X Factor” şarkı yarışmasına katılmasında büyük payı olan Hanna Walker ile birlikte olan Louis Tomlinson 2011 yılında ilişkiyi sonlandırmıştır. Ünlü şarkıcının ismi ünlü olduktan sonra ise ilk olarak “One Direction” grup üyelerinden diğeri Harry Styles ile duyulmuş ancak bu sadece bir dedikodu olarak kalmıştır. Başarılı 1D müzik grubu üyesi şarkıcı 2011’den bu yana okul arkadaşı da olan Eleanor Calder ile birliktedir.

Louis Tomlinson ne ile bilinir? Louis Tomlinson bir İngiliz-İrlandalı müzik grubu olan “One Direction” müzik grubunun beş üyesinden birisi olarak geniş kitleler tarafından tanınan bir şarkıcıdır. Louis Tomlinson dışındaki grubun diğer üyeleri Liam Payne, Zayn Malik, Harry Styles ve Niall Horan’dır.

Louis Tomlinson’un ilk oynadığı filmin adı nedir? Louis Tomlinson ilk olarak 7 Mayıs 2006’da İngiltere’de, 25 Temmuz 2006’da Amerika’da yayınlanan “If I Had You” adındaki bir televizyon filminde küçük bir rol almıştır.

Louis Tomlinson ilk televizyon gösterisi hangisidir? Louis Tomlinson “One Direction” müzik grubu olarak 2010 yılında katıldıkları “The X Factor” ismindeki müzik yarışmasında ilk defa televizyon ekranlarına çıkmıştır.

Louis Tomlinson’un ilk albümünün ismi nedir? Louis Tomlinson ilk albümünü “One Direction” müzik grubu bünyesinde çıkarmıştır. “One Direction” müzik grubu olarak “Up All Night” isminde bir albüm çıkarmışlardır. 2011 yılının Kasım ayında çıkarılan albüm toplamda 45 dakikadan ve 13 single’dan oluşmaktadır.

Louis Tomlinson’un en sevdiği müzik grubu hangisidir? Louis Tomlinson bir piyano rock grubu olan “The Fray” hayranıdır.

Louis Tomlinson’un en sevdiği dizi hangisidir? Louis Tomlinson en çok Amerikan yapımı bir dizi olan “One Tree Hill” dizisini sevmektedir. 2003’te yayınlanmaya başlayan dizi 2012 yılında sona ermiştir.

Louis Tomlinson’un idolü kimdir? Başarılı şarkıcı idolünün bir pop grubu olan “Take That” grubunun üyesi İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Robert Peter Williams’ı idolü olarak görmektedir.

Louis Tomlinson hakkında gerçekler ve Louis Tomlinson ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son bir bilgi vereceğiz. Louis Tomlinson’un evcil hayvanı var mıdır? Louis Tomlinson Ted adında bir köpeğe sahiptir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir