Louis Tomlinson Kimdir, Hayatı, Louis Tomlinson Hakkında Bilgi

luis tomlinsonYazımızda Louis Tomlinson kimdir, Louis Tomlinson’un hayatı, Louis Tomlinson hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Louis Tomlinson’un gerçek adı nedir? Louis Tomlinson ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Louis William Tomlinson’dur. Louis Tomlinson’un takma adı nedir? Louis Tomlinson’un takma isimleri Lou, The Tommo, Boobear, Swangmaster from Doncaster gibidir. Ayrıca grup içerisinde en lider üye olarak tanımlanır.

Louis Tomlinson kimdir? Louis Tomlinson kısaca İngiliz şarkıcıdır. “One Direction” adındaki müzik grubunun beş üyesinden birisidir. “1D müzik grubunun” en yaşlı üyesidir. Louis eğer şarkıcı olamasaydı tiyatro hocası olmak istediğini belirtmiştir. Şarkıcı olmadan önce de garsonluk yapmıştır. Louis Tomlinson’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Louis Tomlinson’un askılı pantolon giymesi, havuçları ve güvercin Kevin onu farklı kılan ayırt edici özellikleridir. Kevin “One Direction” müzik grubunun altıncı üyesi gibidir. Louis’in sevdiği güvercin Kevin “One Direction” müzik grubunun videolarının bir kısmında görünür.

Louis Tomlinson ne zaman doğdu? Louis Tomlinson 1991 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Louis Tomlinson’un doğum tarihi 24 Aralık 1991’dir. Louis Tomlinson’un dini nedir? Louis Tomlinson inancı hakkında hiçbir röportajında henüz bir şey söylememiştir. Louis Tomlinson’un çalabildiği müzik aletleri nelerdir? Louis Tomlinson piyano çalabilmektedir.

Louis Tomlinson nerelidir? Louis Tomlinson bir İngilizdir. İngiltere’nin Güney Yorkshire’a bağlı Doncaster kentinde doğmuştur. Louis Tomlinson hangi ülkede yaşıyor? Louis Tomlinson İngiltere’de yaşamaktadır. Louis Tomlinson hangi okulda okudu? Louis Tomlinson doğup büyüdüğü Doncaster’da bulunan Hayfield okulunda ve Hall Cross Akademisi’nde eğitim görmüştür. Başarılı şarkıcı Hayfield’daki ilk yılında sınıfta kalmıştır. Louis Tomlinson bunların ardından Barnsley’de bulunan aktörlük okulunda eğitim hayatına devam etmiştir.

Louis Tomlinson’un burcu nedir? Louis Tomlinson’un burcu oğlaktır. Louis Tomlinson’un babası kimdir? Louis Tomlinson’un babası Troy Austin’dir. Louis Tomlinson’un annesinin adı nedir? Louis Tomlinson’un annesi Johannah Poulston’dur. Yetenekli sanatçı henüz çok gençken annesi biyolojik babasından ayrılmıştır. Bu nedenle Louis üvey babası olan Mark Tomlinson’un soyadını kullanmaktadır. Sanatçının annesi 2011 yılında Mark’tan da ayrılarak ikinci boşanmasını gerçekleştirmiştir.

Louis Tomlinson kimdir, Louis Tomlinson’un hayatı, Louis Tomlinson hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Louis Tomlinson’un kardeşinin adı nedir sorusunu cevaplayacağız. Louis Tomlinson’un 4’ü annesi ve üvey babasından, 1’i babasından olmak üzere toplamda kendisinden küçük 5 kız kardeşe sahiptir. Bunların isimleri sırasıyla Georgia Austin, Charlotte, Felicite, Daisy ve Phoebe Tomlinson’dur.

You may also like...

1 Response

  1. meryem diyor ki:

    louis tomlinson seni çok seviyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir