Luke Benward Kimdir, Hayatı, Luke Benward Hakkında Bilgi

lukeYazımızda Luke Benward kimdir, Luke Benward hayatı ve Luke Benward hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Luke Benward kimdir? Luke Benward kısaca ünlü ABD’li genç oyuncu ve şarkıcıdır. 1995 doğumlu olan ünlü sanatçı henüz 7 yaşında iken oyunculuğa başlamış ve o zamandan beri önemli sinema filmlerinde ve televizyon yapımlarında rol almıştır. Ayrıca müzik kariyerinde de ilerleyen Luke Benward “Let Your Love Out” ismindeki ilk albümünü 2009 yılında çıkarmıştır. “How to Eat Fried Worms” ismindeki filmde “Billy Forrester”; “Minutemen” ismindeki 2008 Disney yapımı filmde ise “Charles “Charlie” Tuttle” karakterlerini canlandıran genç sanatçı “Ravenswood” ismindeki dizide “Dillon” karakterine hayat vermiştir.

Luke Benward’ın gerçek adı nedir? Luke Benward ismi ile tanınan sanatçı isim olarak lakabını kullanmaktadır. Luke Benward’ın tam ismi Lucas Aaron Benward şeklindedir.

Luke Benward nerelidir? Luke Benward Amerikalı bir oyuncudur. Yetenekli aktör Amerika’nın Tennessee’ye bağlı Nashville kentinde dünyaya gelmiştir.

Luke Benward ne zaman doğdu? Luke Benward 1995 yılında doğmuş bir oyuncudur. Luke Benward’ın doğum tarihi 12 Mayıs 1995’tir. Luke Benward yaşı 2014 itibarıyla 19’dur.

Luke Benward’ın biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Luke Benward “Blue County” ismindeki müzik grubunda şarkıcı olan bir baba ile aktris ve model olan bir annenin üç çocuğundan birisidir. Anne ve babasının da etkisiyle oyunculuğa yönelen Luke Benward ilk oyunculuk tecrübesini 7 yaşındayken “We Were Soldiers” ismindeki sinema filminde “David Moore” rolü ile yaşamıştır. Aynı yıl dizi oyunculuğu da yapan Luke Benward “Family Affair” ismindeki dizinin pilot bölümlerinde yer almıştır. 2002 yılında ayrıca Martina McBride’in “Concrete Angel” ismindeki müzik videosunda oynamıştır.

Henüz küçük olmasının da etkisiyle bir süre herhangi bir yapımda yer almayan genç sanatçı en büyük çıkışını 2006 yılında “How to Eat Fried Worms” ismindeki sinema filmi ile yakalamıştır. Filmde “William “Billy” Forrester” rolünü canlandırarak “genç aktörlük” kategorisinde çeşitli ödüller kazanmıştır.

Luke Benward kimdir, Luke Benward hayatı ve Luke Benward hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Luke Benward’ın burcu nedir? Luke Benward’ın burcu boğadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir