Maia Mitchell Kimdir, Hayatı, Maia Mitchell Hakkında Kısa Bilgiler

maia mitchellYazımızda Maia Mitchell kimdir, hayatı, Maia Mitchell hakkında kısa bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Maia Mitchell’ın gerçek adı nedir? Ünlü aktris Maia Mitchell’ın gerçek adı Maia Mitchell’dır. Maia Mitchell nerelidir? Genç oyuncu Maia Mitchell Avustralyalıdır. Maia Mitchell’ın doğum yeri Avustralya’nın New South Wales’a bağlı Lismore kentidir.

Maia Mitchell ne zaman doğdu? Maia Mitchell 1993 yılında doğan genç bir aktristir. Maia Mitchell’ın doğum tarihi 18 Ağustos 1993’tür. Maia Mitchell’ın burcu nedir? Avustralyalı aktris Maia Mitchell’ın burcu aslandır.

Maia Mitchell kimdir? Maia Mitchell kısaca Avustralyalı aktris ve şarkıcıdır. “Castaway” adıyla Avustralya’da çekilen dizide oynadığı ana karakterle 18 yaşındayken ünlenmiştir.  Maia Mitchell günümüzde Ross Lynch ile birlikte başrol oynadıkları bir Disney Channel yapımı olan “Teen Beach Movie” ile bilinmektedir. Genç oyuncu filmde “McKenzie” karakterini canlandırmıştır.

Maia Mitchell’ın çalabildiği müzik aletleri hangileridir? Maia Mitchell çok küçük yaşlarda gitar çalmayı öğrenmiştir. Gitarla birlikte sergilediği çeşitli performansları oynadığı televizyon dizileri ve filmlerde göstermiştir.

Maia Mitchell evlendi mi? Genç oyuncu Maia Mitchell henüz evlenmemiştir. Yetenekli oyuncunun ismi son zamanlarda birlikte ana karakterlerini canlandırdıkları “Teen Beach Movie” isimli filmden rol arkadaşı Ross Lynch ile anılmaktadır. Maia Mitchell’ın Ross Lynch’e aşık olduğu söylenmektedir. Filmde Maia Mitchell “McKenzie” karakterini canlandırırken, Ross Lynch “Brady” karakterini oynamaktadır. Filmde McKenzie ve Brady karakterleri birbirine aşıktır.

Maia Mitchell kimdir, hayatı, Maia Mitchell hakkında kısa bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Maia Mitchell’ın ailesi ile ilgili bilgi vereceğiz. Maia Mitchell’ın ailesine baktığımızda bir erkek kardeşinin olduğunu görürüz. Maia Mitchell’ın annesinin ismi Jill’dir. Jill’in eğitimle alakalı bir işte çalıştığı bilinmektedir. Maia Mitchell’ın babasının ismi ise Alex’tir. Alex bir taksi şoförüdür. Başarılı aktris Maia Mitchell’ın erkek kardeşi kendisinden küçüktür. Maia Mitchell’ın kardeşinin ismi Charlie’dir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir