Maia Mitchell’ın Kişisel Özellikleri, Sevdiği Şeyler, Maia Mitchell Hakkında Gerçekler

maia mitchellYazımızda Maia Mitchell’ın kişisel özellikleri, Maia Mitchell’in sevdiği şeyler ve Maia Mitchell hakkında kısa bilgi konularını soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü aktris Maia Mitchell’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Maia Mitchell’ın boyu kaçtır? Maia Mitchell’ın boyu 1,68 metredir. Maia Mitchell’ın kilosu kaçtır? Maia Mitchell 56 kg kiloya sahiptir. Maia Mitchell’ın saç rengi nedir? Maia Mitchell koyu kahverengi saçlara sahip bir ünlüdür. Maia Mitchell’ın göz rengi nedir? Maia Mitchell ismi ile tanınan aktris koyu kahverengi rengi gözlere sahiptir.

Maia Mitchell’ın en sevdiği renk hangisidir? Maia Mitchell en çok pembe rengini sevmektedir. Maia Mitchell’ın en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Maia Mitchell’ın en sevdiğim arkadaşlarım diye tanımladığı kişiler birlikte başrol oyuncuları olarak oynadıkları “Teen Beach Movie” isimli filmden rol arkadaşı Ross Lynch, 1994 doğumlu ABD’li oyuncu bir Disney Channel dizisi olan “Waverly Büyücüleri”nde üç kardeşten en küçüğü olan Max Russo karakterini canlandıran Jake T Austin, “Teen Beach Movie” isimli filmden rol arkadaşı 1986 doğumlu genç aktör John DeLuca, yine “Teen Beach Movie” isimli fimden rol arkadaşı 1991 doğumlu genç aktör Garret Clayton ve Jack ve Cody Güvertede adlı dizideki Bailey Pickett rolü ile bilinen ABD’li oyuncu ve şarkıcı Debby Ryan’dır.

Maia Mitchell’ın ilk albümünün ismi nedir? Maia Mitchell henüz bir albüm yayınlamamıştır.

Maia Mitchell’ın ilk oynadığı televizyon programı hangisidir? Maia Mitchell ilk oyunculuk deneyimlerini okul oyunlarında ve yöresel tiyatrolarda gerçekleştirmiştir. 12 yaşında iken bir yetenek avcısı ajans tarafından keşfedilmiştir. 2006 yılında bir Avustralya çocuk televizyon dizisi olan “Mortified” ismindeki dizideki başrol oyuncularından birisi olan “Brittany Flune” karakterini canlandırarak ilk defa televizyon ekranlarında görünmüştür.

Maia Mitchell’ın kişisel özellikleri, Maia Mitchell’in sevdiği şeyler ve Maia Mitchell hakkında kısa bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda dünyada meşhur sanatçı ile ilgili son soru Maia Mitchell’ın ilk oynadığı filmin adı nedir? Maia Mitchell ilk olarak 2013 yapımı bir Disney Channel filmi olan ve “Teen Beach Movie” adını taşıyan filmde oynamıştır. Filmde ana karakterlerden birini oynayan başarılı sanatçı filmde “McKenzie” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

1 Response

  1. rabia aydogan diyor ki:

    Cok güzel maia michel ve özelliklede ross lynch aşkım yaa ben bunlarin sevdiği şeyleri okumayı cok seviyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir