Martina Stoessel Hakkında Bilgiler, Martina Stoessel Gerçekleri

martina stoesselYazımızda Martina Stoessel hakkında bilgiler verecek Martina Stoessel gerçekleri konusunu ele alacağız.

Martina Stoessel’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Martina Stoessel’in çıkış yaptığı film 2014 yapımı olan “Violetta: en concierto” ismindeki bir konser filmidir. Martina Stoessel bu filmde “Violetta” karakterini canlandırmıştır. Fakat bu konser filminden önce Martina Stoessel 2012 yılında “Alice’s Birthday” ismindeki animasyon filminde Alice karakterini, 2013 senesinde ise “Monsters University” adındaki animasyon filminde ise “Carrie Williams” karakterini seslendirmiştir.

Martina Stoessel kendisini konu alan bir belgesel üzerinde çalışmaktadır.Martina Stoessel belgeselinin ismi “”Simplemente Tini” (Simply Tini) ismini taşıyacaktır ve belgeselin 2014 yılının Mayıs ayı içerisinde tamamlanması düşünülmektedir.

Martina Stoessel’in ilk oynadığı dizinin adı nedir? Martina Stoessel ilk kez 10 yaşındayken bir filmde rol almıştır. 2007 yılında Arjantin televizyonlarında yayınlanan ve çocuklara yönelik bir komedi serisi olan “Patito Feo” ismindeki dizide “Martina” karakterini canlandırmıştır.

Martina Stoessel hayranlarına ne denir? Martina Stoessel hayranları “Tinistas” ismi ile anılırlar.2012 yılından beri yayınlanan “Violetta” ismindeki dizide başrolde “Violetta Castillo” karakterini canlandıran Martina Stoessel dizinin ana oyuncuları içerisinde en genç olanıdır. Martina Stoessel’in en iyi arkadaşı “Violetta” dizisinde “Ludmila Ferro” karakterini canlandıran Mercedes Lambre’dir.

Martina Stoessel’in en sevdiği diziler “Smash” ve “Gossip Girl”dür. Martina Stoessel’in en sevdiği şarkıcılar Justin Bieber ve Miley Cyrus’tur. Martina Stoessel ayrıca Beyonce, Madonna ve Rihanna’yı da beğenmektedir.Ayrıca Martina Stoessel Demi Lovato’nun “This Is Me” parçası ile kendisini fazlaca ilişkilendirmektedir. Martina Stoessel’in en sevdiği ders tarih dersidir. Martina Stoessel’in en büyük hayali çok ünlü bir şarkıcı olmaktır. Martina Stoessel kıyafetlerinden kot pantolon ve gömleği; etek ve elbiseye tercih etmektedir.

Martina Stoessel’in dövmelerine bakıldığında bileğindeki dövmede “All you need is love” yazısı vardır. Martina Stoessel dövmesi anlamı “Tüm ihtiyacın olan sevgidir.” şeklindedir. Martina Stoessel evlendi mi? Genç aktris henüz evlenmemiştir fakat magazin bültenlerinde ismi kendisi gibi aktör olan “Peter Lanzani” ile anılmaktadır.

Martina Stoessel’in ilk söylediği şarkılar arasında 2011 yılında seslendirdiği “The Glow” ismindeki parçanın İspanyolca versiyonu olan “Tu Resplandor” vardır. İtalyanca da bilen Martina Stoessel “Let It Go” ve “I Will Rise At Dawn” parçalarının İtalyanca versiyonlarını söylemiştir.

Martina Stoessel hayırseverlik faaliyetleri kapsamında 10 Ağustos 2013 tarihinde UNICEF için düzenlenen bir TV etkinliğine katılmış “”Ser Mejor” ve “En Mi Mundo” parçalarını seslendirmiştir.

Martina Stoessel hakkında bilgiler vererek Martina Stoessel gerçekleri konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak ünlü oyuncunun yatak odasının duvarına yazdığı duvar yazısından bahsedeceğiz. Genç oyuncunun duvarında da bileğindeki gibi “All you need is love” yazısı yer alır.

You may also like...

3 Responses

  1. MARTİNA STOESSEL TİNİ diyor ki:

    martina ben seni herkesden daha çok seviyorum bütün şarkılarını biliyor bütün dergilerini alıyor ve senin hakkında her şeyi biliyorum sevgimi sana anlatamamm internette senden başka bir şeye bakmıyorum ve seni ömrümün sonuna kadar sevicem türkiye de umarım konser verirsin bu arada 3. sezon türkiye de ne zaman başlıyacak

  2. simge diyor ki:

    Ben Martina stoessel hayranıyım seni çok seviyorum.:-) :-) :-) I LOVE YOU

  3. ceren diyor ki:

    Violetta hayranlarından birisiyim seni herkez den daha çok seviyorum sen benim kaderimi yazdın sen biricik bitanem sin küçük ken hayalim violetta isimli birisi olmasıydı. violetta ben seni çok seviyorum. seni herkez seve bilir ama benim kadar değil dir. herkez den seni seviyorum. ismim ceren benim için disney çenıl da bahseder misin. benim için şarkı söylemeni istiyorum. lütfen şarkı yazdım. şarkı bu kaminakona sihi tesa algo luse mundo relo kiri vusard paranmi hurtanmi amor loli ruso vivir huntro kontre vi elamira sindasyon kmino vivir kontri kiri son yard algo mundo vegolor elevor hablasi mejor nov misak ay baktay hov beybi mislayk bibi lov nov mabayrak ay kızın maryk beybi ani şov girami shov kent kisiz andavi mundo lays ve son benim için söyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir