Martina Stoessel’in Fiziksel Özellikleri, Kilosu ve Boyu, Martina Stoessel Hakkında Bilinmeyenler

martina stoesselYazımızda Martina Stoessel’in fiziksel özellikleri, kilosu ve boyu, Martina Stoessel hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Martina Stoessel’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Martina Stoessel’in boyu kaçtır? Martina Stoessel’in boyu 1,70 metredir. Martina Stoessel’in kilosu kaçtır? Martina Stoessel 57 kg kiloya sahiptir.

Martina Stoessel’in saç rengi nedir? Martina Stoessel saç rengi koyu ve açık kahverengi arasında olan sanatçılardandır. Martina Stoessel’in göz rengi nedir? Martina Stoessel ismi ile tanınan oyuncu koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir.

Martina Stoessel’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Martina Stoessel’in hem oyunculuk hem şarkıcılık hem modellik hem de dans kariyerinde çok küçük yaşta elde ettiği büyük başarılar yetenekli sanatçının en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir.

Martina Stoessel nasıl ünlü oldu? Martina Stoessel Türkiye’de de 2013 yılından itibaren yayınlanan ve ilgiyle izlenen Disney Channel yapımı komedi, drama ve müzikal türünden bir dizi olan “Violetta” serisi ile dünya genelinde üne kavuşmuştur. Martina Stoessel 15 yaşındayken 2012 yılının Mayıs ayında yayınlanmaya başlayan ve 2. sezonu çekilen dizide ana karakterlerden “Violetta Castillo”yu canlandırmaktadır.

Yazımızın bu bölümünde Martina Stoessel’in ailesinden bahsedeceğiz. Martina Stoessel’in annesi kimdir? Genç oyuncu Martina Stoessel’in annesinin adı Mariana Muzlera’dır. Martina Stoessel’in babası kimdir? Martina Stoessel’in babasının ismi Alejandro Stoessel şeklindedir. Alejandro Stoessel bir yapımcı ve yönetmendir. Martina Stoessel’in kardeşi var mı? Martina Stoessel’in bir erkek kardeşi vardır. Martina Stoessel kardeşi kendisinden bir yaş büyüktür. Martina Stoessel’in abisinin adı Francisco şeklindedir.

Martina Stoessel’in fiziksel özellikleri, kilosu ve boyu, Martina Stoessel hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Martina Stoessel hangi dilleri biliyor? Genç aktris Martina Stoessel’in ana dili İspanyolca’dır. Martina Stoessel İspanyolca dışında İngilizce ve İtalyancayı da akıcı bir şekilde konuşabilmektedir.

You may also like...

23 Responses

 1. I amTini en mı mundo diyor ki:

  Hiçte bile bu dünyadaki en büyük martina hayranı benım babam arjantınlı annem Türk olduğu için Türkçe biliyorum Arjantin buenes Aires te yaşıyoruz martinayı çok yakından tanıyorum ayrıca 3. Sezonun 28. Bölümünde 14 yaşında bır kız şarkı söylemek için stüdyoya geliyo o bölümden itibaren bende dizide yer alıyorum ve dizide violettanın evinde yaşıyorum

  • tinitas diyor ki:

   eminiz öyledir…

  • I love violetta diyor ki:

   Violetta nın bende en büyük hayranıyım
   Onunla tanışmayı çok isterim onu çok seviyorum sana iki sorum var
   1-)violettada çekim yapmak nasıl bir duygu bana anlatır mısın (lütfennnn)
   2-) violetta 3 ve diğer serileri ne zaman başlayacak yoksa bir daha başlamaz mı

  • Tinista diyor ki:

   Ne salladın ya ????????

 2. Zehra diyor ki:

  Seni çok seviyorum turkiyeye gelecek misin 6,7 yaşından beri büyük bir hayranınım l love you

 3. tini diyor ki:

  Tinini bende coook seviyorum.onun tum sarkilarini ezber biliyorum .onun hayranlari cok bizde o hayranlardan biriyiz

 4. tinista diyor ki:

  arkadaşlar tininin bütün şarkılarını bende biliyorum bütün şarkıları bilmekle ve eşyalarına sahip olmakla en büyük hayran olunmuyo lütfen herkesten üstün görmeye çalışmayın.ben büyük martina stoessel hayranıyım diyerek kendinizi öngörmeyin.çünkü biliyorsunuz ki sizden ve benden daha iyi hayranlar da var.böle diyerek de kendinizi küçük düşürmeyin.aranızda tartışmalar yaratarak birbinizin kalbini kırmayın.

  • Tinistas diyor ki:

   Aynen sana katılıyorum onun şarkılarını dinlerken anlamına bakmadan bile anlamaya çalışmaktır tini hayranı olmak tinistas olmak bir bambaşkadır sana katılıyorum gerçekten

 5. bilinmiyor... diyor ki:

  ya atmayın hepiniz violetta

 6. martinaletta tinistas forever diyor ki:

  canlarım boşuna kendinizi yormayın bende binlerce eşyası var. hem de toz pembe sıfır kollu kıyafetinin aynısı var. en en büyük hayranı benim. canım hem ben de bütün şarkılarını ezbere biliyorum. (tinistas) ve (tinista),(akasya) (tinistas 27), ve (ceren) kendinizi martina zannetmeyin. benim ayak numaram da 37 tinimin de

  • Jorgistas diyor ki:

   Bak canım ona bakılırsa bütün şarkılarının 3 dilini biliyorum ama kalpten sevmek gerekiyor böyle eşyalarını almak değil ????????

 7. Gambandelif diyor ki:

  tininin boyu lodonun boyundan uzun değil lodo 1,65 ise tininin 1,70 olması mümkün değil.

 8. tinista diyor ki:

  Marti i love uou

 9. tinistas@27 diyor ki:

  bu dünyada benden büyük martina stoessel hayranı olamaz çünkü martina yı herşeyden hatta kendimden daha çok seviyorum ayrıca bende 103 tane poteri 105 tane albümlü fotorafı violetta dergisinin bütün sayıları ve kitapları günlüğü ve 1. ve 2. sezonun günlükleri var. AYRİYETTEN 3 KERE KONSERİNE GİTTİM . internetteki bütün fotorafları gerçek twitter hesabı var . birde unutmadan yazıyim dövmeleri ve kolundaki dövme bendede var ve 1.ve 2. sezonun set sırlsrı kitabıda var . şuana kadar yazdığım her şey Jorge Blanco içinde geçerli…

  • ceren diyor ki:

   EN BUYUK HAYRAN BENİM BABAMLA YAZİN İS İCİN ARJANTİNE GİTTİK VE BABAM BENİ TİNİYLE TANİSTİRDİ ORDAN CANTASİNİ 1. SEZONDAN 3.SEZONA KADAR OLAN ALBUMLERİNİ ALDİM SARKİLİ GUNLUGU VE İMZASİNİ ALDİM KAC SAATTE DOGDUGUNU ODASİNDA HANGİ RENK CİCEKLER OLDUGUNU BİLİYORUM VE TURKİYEDE OLAN BUTUN ESYALARİNİ ALDİM TİNİ TURKİYEYE GELİNCE BENİMLE OZEL BULUSACAK

  • Jorgistas diyor ki:

   13 kasımda romanya ucuyorum violetta live a gidicem

 10. Asya diyor ki:

  Martina stossel bu dünyadaki en güzel kız keşke onunla tanışabilseydim

 11. leonetta diyor ki:

  arkadaşlar herkez kendine göre onun en büyük hayranı

 12. Nehir diyor ki:

  Martina çok güzel bir kız ayrıca onun hayranıyım büyük hayalim martina stoesselle konuşmak yakın olmaktır

 13. akasya diyor ki:

  Bu dünyada benden büyük martina stossel hayranı olamaz ;p

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir