Megan Fox Kimdir, Hakkında Bilgi, Megan Fox Hakkında Bilinmeyenler

megan_foxYazımızda Megan Fox kimdir, Megan Fox hakkında bilgi ve Megan Fox hakkında bilinmeyenler konusunu ele alacağız.

Megan Fox’un gerçek adı nedir? Megan Fox ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Megan Denise Fox’tur. Megan Fox’un takma adı nedir? Megan Fox ismi ile tanınan ünlü oyuncunun “Mega Fox”, “Meg”, “Megan Green”, “Fox”, “Mweg” ve “Foxy Megan” gibi takma isimleri hayranları ve yakınları tarafından sıkça telaffuz edilir. Megan Fox’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Megan Fox’un vücudunun değişik bölgelerindeki dövmeler, vücudunun farklı bölgelerine estetik ameliyat yaptırmış olması ve güzel vücut yapısı onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Megan Fox ne zaman doğdu? Megan Fox 1986 yılında doğmuş bir aktristir. Megan Fox’un doğum tarihi 16 Mayıs 1986’dır. Megan Fox’un burcu nedir? Megan Fox’un burcu boğadır.

Megan Fox nerelidir? Megan Fox bir Amerikalıdır. Amerika’nın Tennessee’ye bağlı Oak Ridge kentinde doğmuştur.

Megan Fox hangi okulda okudu? Başarılı aktris ilkokulu Amerika’nın Virginia eyaletinde bulunan “Kingston Elementary School” ismindeki okulda tamamlamıştır. Megan Fox lise eğitimini ise Florida’da bulunan “St. Lucie West Centennial High School” ismindeki liseden almıştır. Ardından Los Angeles’te bulunan ve “Sharon Lane” ismini taşıyan okulda oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı aktris okuldan nefret ettiğini, resmi eğitim sistemini doğru bulmadığını ve aldığı eğitimin kendi yetenekleriyle bir ilgisinin olmadığını ifade etmiştir.

Megan Fox evlendi mi? Megan Fox 2004 yılında “Hope & Faith” ismindeki filmin setinde tanıştıkları Brian Austin Green ile 2006 yılında nişanlanmıştır. O sıralar Megan Fox 20, Brian Austin Green 32 yaşındadır. Bir kez nişanları bozulan çift 2010 yılında tekrar bir araya gelmişler ve 24 Haziran 2010 yılında evlenmişlerdir.

Megan Fox kimdir, Megan Fox hakkında bilgi ve Megan Fox hakkında bilinmeyenler konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Megan Fox’un çocuğunun ismi nedir sorusuna cevap vereceğiz. Megan Fox’un Brian Austin Green ile evliliklerinden bir erkek çocuk dünyaya gelmiştir. Megan Fox’un oğlunun ismi Noah Shannon Green şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir