Megan Fox’un Biyogrofisi, Hayatı, Megan Fox Hakkında Gerçekler

megan_foxYazımızda Megan Fox’un biyogrofisi, Megan Fox’un hayatı ve Megan Fox hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Megan Fox kimdir? ABD’li aktris ve oyuncudur. 2004 yapımı Amerikan komedi filmi olan “Bir Drama Kraliçesinin İtirafları” filmindeki “Carla Santini” karakteri ile üne kavuşmuş, 2007 yılında gösterime giren “Transformers” filminde canlandırdığı “Mikaela Banes” karakteri ile tüm dünyada takip edilen bir yıldız haline gelmiştir.

Megan Fox’un hayatına kısaca değinirsek 1986 yılında doğan genç yıldız 5 yaşındayken tiyatro ve dans ile ilgili dersler almaya başlamıştır. Annesiyle babası boşanan Megan Fox, kız kardeşi ile birlikte annesi ve üvey babasının yanında yaşamaya başlamıştır. 1996 yılında ailesiyle birlikte Florida’ya taşınmıştır. 13 yaşına girdiğinde oyunculuk ve modelliğe başlamış bir mankenlik ve yetenek yarışmasından ödül kazanmıştır. 17 yaşında okulu bırakıp Los Angeles’e taşınmıştır.

Megan Fox’un okul hayatına kısaca değinirsek ünlü aktris çok parlak bir öğrencilik hayatı geçirmemiştir. Ortaokulda kız öğrenciler tarafından fazla sevilmediğini ve onlar tarafından ara sıra şiddete maruz kaldığını ifade eden ünlü yıldız, öğle yemeklerini bazen tuvalette yemek zorunda kaldığını söylemiştir. Lisede de benzer durumla karşılaşan Megan Fox’un arkadaşları daha çok erkekler olmuştur. Ünlü aktrisin hayatında sadece bir tane arasının iyi olduğu kız arkadaşı olabilmiştir.

Megan Fox’un ilk filminin ismi nedir? Megan Fox 2001 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin ismi “Holiday in the Sun”dır ve Steve Purcell tarafından yönetilmiştir. Megan Fox çıkış filmi olan bu filmde “Brianna Wallace” karakterini canlandırmıştır.

Megan Fox’un ailesine baktığımızda ünlü aktrisin annesinin ismi Macey Tonachio’dur. Megan Fox’un babasının adı ise Franklin Thomas Fox’tur. Annesi ve babası Megan Fox henüz çok küçük yaştayken ayrılmışlardır. Annesi tekrar evlenen Megan Fox üvey babası Tony Tonachio ve annesinin yanında yetişmiştir. Ünlü yıldız geçimini sağlayabilecek duruma gelene kadar bu ikilinin yanında yaşamıştır.

Megan Fox’un biyogrofisi, Megan Fox’un hayatı ve Megan Fox hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Megan Fox’un evcil hayvanı var mı? Megan Fox evcil hayvanlara çok düşkündür ve 9 tane evcil hayvanı vardır. “Bowie” ve “Roxy” adlarında kuşları, “Luna” ve “Rosh” adlarında kedileri, “China”, “Sullivan”, “Sid Vicious” ve “Spanky” adlarında köpekleri olan Megan Fox’un bir de domuzu vardır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir