Megan Fox’un Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Megan Fox Hakkında Bilinmeyenler

megan_foxYazımızda Megan Fox’un fiziksel özellikleri, Megan Fox’un ölçüleri ve Megan Fox hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Megan Fox’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Megan Fox’un boyu kaçtır? Megan Fox’un boyu 1,63 metredir. Megan Fox’un kilosu kaçtır? Megan Fox 52 kg kiloya sahiptir.

Megan Fox’un saç rengi nedir? Megan Fox koyu kahverengi saçlı aktrislerdendir. Megan Fox’un göz rengi nedir? Megan Fox ismi ile tanınan aktris mavi renkli gözlere sahiptir.

Megan Fox’un ayakkabı numarası kaçtır? Megan Fox Amerikan standartlarına göre 7 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Megan Fox’un kıyafet numarası kaçtır? Megan Fox Amerikan standartlarına göre 8 ile 10 arasındaki numaralara sahip elbiseleri giyebilmektedir.

Megan Fox’un dövmeleri birkaç tane vücudunun değişik bölgelerinde bulunur. Sağ omzundaki dövmede Shakspeare’in “Kral Lear” sahnesinden bir cümle olan İngilizce “We will all laugh at gilded butterflies” yazısı vardır. Bu meşhur kelimenin Türkçe karşılığı “Biz hepimiz bir gün sahte güzelliklere güleceğiz.” şeklindedir. Megan Fox’un bir başka dövmesi eşinin ismi olan “Brian” yazısından oluşur. Megan Fox’un kaburgasındaki dövmede İngilizce “There once was a little girl who never knew love until a boy broke her HEART” şeklinde bir yazı vardır. Yazının Türkçe karşılığı “Bir zamanlar bir erkek onun kalbini kırmadan önce aşkı hiç bilmeyen küçük bir kız vardı.” şeklindedir. Megan Fox’un sağ ayak bileğindeki dövmede birbiri ile iç içe yıldız ve hilal yer alır. Megan Fox’un sol el bileğinin içinde bulunan dövmede bir kabileye ait olduğu bilinen bir sembol bulunur. Megan Fox’un sağ kolundaki dövmede  idolü olan Marilyn Monroe’nun resmi vardır. Megan Fox’un boynunun arkasındaki dövmede ise Çince bir sembol vardır.

Megan Fox’un fiziksel özellikleri, Megan Fox’un ölçüleri ve Megan Fox hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Megan Fox’un ölçüleri nasıldır? Megan Fox’un vücut ölçüleri 86 cm- 66 cm- 86 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir