Megan Fox’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Megan Fox’un Hoşlandığı Şeyler

megan_foxYazımızda Megan Fox’un sevdiği şeyleri, Megan Fox’un favorilerini ve Megan Fox’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Megan Fox’un en sevdiği yemek hangisidir? Megan Fox en çok ıstakoz ve taze meyve yemekten keyif aldığını ifade etmiştir. Ünlü yıldız içecek olarak da yeşil çay içmekten hoşlanır. Megan Fox’un en sevdiği oyuncak hangisidir? Megan Fox çocukken oyuncakları arasında en çok Ninja Kaplumbağalardan hoşlandığını söylemiştir.  Megan Fox’un en sevdiği yer neresidir? Megan Fox en çok ABD’ye bağlı Hawai’de ve Fransa’nın başkenti Paris’te bulunmaktan hoşlanır. Ünlü yıldız tatillerini buralarda geçirir. Megan Fox’un en sevdiği renk nedir? Megan Fox en çok pembe rengini sevmektedir.

Megan Fox’un en sevdiği şarkı hangisidir? Megan Fox en çok 1960 yılında kurulan müzik grubu “The Animals”ın dönemin hit sigle’ı olan “The House of the Rising Sun” şarkısını sevmektedir. Megan Fox’un en sevdiği kitap hangisidir? Megan Fox en çok James Patterson’un “Kiss the girls” ismini taşıyan romanını sevmektedir.

Megan Fox’un en sevdiği televizyon programı hangisidir? Megan Fox en çok 2003-2006 yılları arasında yayınlanan ABD yapımı bir sitcom olan “Hope & Faith” ismindeki TV serisini seyretmekten keyif aldığını ifade etmiştir. Aynı sitcom Türkiye’de de “Belalı Baldız” adı altında atv kanalında yayınlanmıştır. Megan Fox’un en sevdiği film hangisidir? Megan Fox aynı adlı çizgi dizisinden uyarlanan ve başrolünde kendisinin ve Shia LaBeouf’un oynadığı bir aksiyon film olan “Transformers” ismindeki filmin kendisinin favori filmi olduğunu söylemiştir.

Megan Fox’un en sevdiği kişiler kimlerdir? Megan Fox en çok ünlü ABD’li Jennifer Lopez’i sevmektedir. En sevdiğin müzik grupları hangisi sorusuna ise Megan Fox; ABD’ye bağlı Florida çıkışlı bir rock grubu olan “Hey Monday” ve yine Amerika kaynaklı bir grup olan “Backstreet Boys”un ismini vermiştir.

Megan Fox’un en sevdiği aksesuar hangisidir? Megan aksesuar olarak en fazla el çantasını sevmektedir. Megan Fox’un en sevdiği parfüm markası hangisidir? Megan Fox’un favori parfümleri Must de Cartier, Petite Cherie ve Gardenia Passion markalarıdır. Megan Fox’un en sevdiği göz kalemi markası hangisidir? Megan Fox en çok New York Color marka göz boyalarını sevmektedir. Megan Fox’un en hoşlandığı şort markası hangisidir? Megan Fox’un en çok hoşlandığı şort markası “Ulla Johnson”dır.

Megan Fox’un sevdiği şeyleri, Megan Fox’un favorilerini ve Megan Fox’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Megan Fox’un en sevdiği bot ve ayakkabı markası hangisidir? Megan Fox bot markalarından en çok UGG marka botları, ayakkabı markalarından ise Christian Louboutin marka ayakkabıları tercih etmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir