Mercedes Lambre Kimdir, Hayatı, Mercedes Lambre Hakkında Bilgi

mercedeslambrYazımızda Mercedes Lambre kimdir, Mercedes Lambre’nin kısaca hayatı, Mercedes Lambre hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Mercedes Lambre’nin gerçek adı nedir? Mercedes Lambre ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Mercedes Lambre’nin tam adı Mercedes Rodríguez Lambre şeklindedir. Mercedes Lambre’nin takma adı nedir? Mercedes Lambre yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından “Mechi”, “Mechi Lambre”, “Mer” ve “Mechita” gibi isimlerle çağırılmaktadır.

Mercedes Lambre ne zaman doğdu? Mercedes Lambre 1992 yılında doğmuş genç bir aktris, şarkıcı, model ve dansçıdır. Mercedes Lambre’nin doğum tarihi 5 Ekim 1992’dir. Mercedes Lambre’nin yaşı 2014 itibarıyla 22’dir. Mercedes Lambre’nin burcu nedir? Mercedes Lambre’nin burcu terazidir.

Mercedes Lambre nerelidir? Mercedes Lambre Arjantin doğumlu olan bir sanatçıdır. Mercedes Lambre nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Arjantin’in Buenos Aires’e bağlı La Plata kentinde dünyaya gelmiştir.

Mercedes Lambre kimdir? Mercedes Lambre kısaca Arjantinli bir genç aktris, şarkıcı, dansçı ve modeldir. Mercedes Lambre’nin biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu küçüklükten itibaren sanatla ilgilenmeye başlamış oyunculuk, şarkıcılık ve dans alanında eğitim almıştır. Oyunculuk anlamında bir tiyatroda kendisini geliştirmiştir. Mercedes Lambre eğer bir aktris olmasa tiyatro öğretmeni olmak istediğini ifade etmiştir.

17 yaşında modelliğe başlayan Mercedes Lambre’nin 20 yaşına kadar yani “Violetta” dizisi macerasından önce herhangi önemli dizi veya film tecrübesi yaşamamıştır.

Mercedes Lambre nasıl ünlü oldu? Mercedes Lambre’nin ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım 2012 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “Violetta” ismindeki müzikal ve romantik komedi türündeki Disney Channel dizisidir. “Violetta” genç aktrisin çıkış yaptığı dizidir. Mercedes Lambre Violetta dizisinin ana karakterlerinden “Ludmila Ferro”yu canlandırmaktadır. Violetta dizisi Türkiye’de ise 2013 yılında gösterilmeye başlamıştır.

Ünlü oyuncu Violetta dizisi seçmelerini geçtiğinde o kadar sevinmiştir ki sevincinden uzun süre ağlamıştır. Mercedes Lambre Violetta dizisinde en iyi Martina Stoessel ile anlaşabilmektedir. İkili birbirlerini kız kardeşleri gibi görmektedir. Mercedes Lambre Martina Stoessel için “Luz” şarkısını yazmıştır. Ayrıca Mercedes Lambre’nin dizide canlandırdığı Ludmilla karakterinin aksine çok nazik ve iyi yürekli bir kişiliği olduğu söylenir. Hayvanları seven ünlülerden olan Mercedes Lambre’nin Helena isminde bir kedisi vardır.

Mercedes Lambre’nin hayranlarına ne denir? Dünya genelindeki Mercedes Lambre hayranları “Mechistas” ismi ile anılırlar.

Mercedes Lambre kimdir, Mercedes Lambre’nin kısaca hayatı, Mercedes Lambre hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Mercedes Lambre’nin fiziksel özelliklerine değineceğiz. Mercedes Lambre’nin boyu kaçtır? Mercedes Lambre’nin boyu 1,66 metredir. Mercedes Lambre’nin saç rengi nedir? Mercedes Lambre gerçek saç rengi koyu kahverengi olan sanatçılardandır. Mercedes Lambre’nin göz rengi nedir? Mercedes Lambre ismi ile tanınan oyuncu ela renkli gözlere sahiptir.

You may also like...

2 Responses

  1. Nagehan diyor ki:

    Gunluk rutini ile ilgili bazi seyler yazarmisin

  2. mercedes lambre diyor ki:

    seni cok sevviyorum mechi. ve bir mechistas hayrani oldum icin cok mutluyum. nutbel mechi lambre azerbaycanda seki yerinde konsert verin nutbel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir