Mia Talerico Kimdir, Hayatı, Mia Talerico Hakkında Bilgi

mia talericoYazımızda Mia Talerico kimdir, Mia Talerico’nun hayatı ve Mia Talerico hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Mia Talerico kimdir? Mia Talerico kısaca 2008 doğumlu çocuk aktristir. 10 aylıkken oynamaya başladığı “İyi Şanslar Charlie” ismindeki dizide canlandırdığı “Charlie Duncan” karakteri ile bilinir.

Mia Talerico’nun gerçek adı nedir? Mia Talerico gerçek ismi ile anılan bir çocuk oyuncudur. Mia Talerico’nun gerçek ismi de Mia Talerico şeklindedir. Mia Talerico nerelidir? Mia Talerico bir Amerikalıdır. Kaliforniya’ya bağlı Santa Barbara kentinde dünyaya gelmiştir. Mia Talerico ne zaman doğdu? Mia Talerico 2008 yılında doğmuş çocuk aktristir. Mia Talerico’nun doğum tarihi 17 Eylül 2008’dir. Mia Talerico’nun burcu nedir? Mia Talerico’nun burcu başaktır.

Mia Talerico’nun saç rengi nedir? Mia Talerico sarışın aktrislerdendir. Mia Talerico’nun göz rengi nedir? Mia Talerico ismi ile tanınan oyuncu ela renkli gözlere sahiptir. Mia Talerico’nun ayırt edici özelliği nedir? Mia Talerico’nun henüz 10 aylıkken oyunculuk kariyerine başlaması ve sarışın iki örgüye sahip saçları onun bilinen farklı özellikleridir.

Mia Talerico’nun en sevdiği renk hangisidir? Mia Talerico en çok pembe rengini sevmektedir. Mia Talerico’nun en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Mia Talerico’nun en sevdiği arkadaşları  “Good Luck Charlie” orijinal ismindeki diziden rol arkadaşlarıdır. Mia Talerico’nun sevdiği arkadaşları dizinin “Teddy Duncan” karakterini canlandıran “Bridgit Mendler”, dizinin “PJ Duncan” karakteri “Jason Dolley”, dizinin “Gabe Duncan” karakteri “Bradley Steven Perry”, dizinin “Amy Duncan” karakteri “Leigh-Allyn Baker” ve dizinin “Bob Duncan” karakteri “Eric Alan Kramer” vardır.

Mia Talerico nasıl ünlü oldu konusunu kısaca ele alırsak Mia Talorico Türkiye’de de izlenen “İyi Şanslar Charlie” adındaki televizyon dizisi sayesinde ün kazanmış gelecek vadeden bir oyuncu olduğunu ispatlamıştır. Disney Channel dizi yapımcıları “Good Luck Charlie” orijinal isimli dizide “Charlie” karakterini oynayabilecek bir ikiz aramışlardır. Böylelikle ikizleri dönüşümlü olarak kullanabileceklerini düşünmüşlerdir. Fakat uygun ikizleri bulamamışlar sonunda “Mia Talorico”yu kadroya dahil etmişlerdir. “Charlie” dizide sürekli mutlu olan esrarengiz bir karakter olarak tasvir edilmiş ve dizinin ayrılmaz bir parçası olarak ün kazanmıştır.

Mia Talerico kimdir, Mia Talerico’nun hayatı ve Mia Talerico hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Mia Talerico’nun ailesinden bahsedeceğiz. Mia Talerico’nun annesinin ismi “Claire Talerico” iken Mia Talerico’nun babasının ismi “Chris Talerico” şeklindedir.

You may also like...

3 Responses

  1. yaren diyor ki:

    miayı çok seviyorum

  2. berna diyor ki:

    bende bilen var mı mia talericonun annesi kimdir

  3. esra diyor ki:

    ben bu kızın buyuk bır hayranıyım bu kızı cok seviyorum…….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir