Mila Kunis Kimdir, Hayatı, Mila Kunis Hakkında Bilgiler, Soru Cevap

mila kunisYazımızda Mila Kunis kimdir, Mila Kunis’in hayatı, Mila Kunis hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Mila Kunis’in gerçek adı nedir? Mila Kunis ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Milena Markovna Kunis’tir.

Mila Kunis ne zaman doğdu? Mila Kunis 1983 yılında doğmuş bir oyuncudur. Mila Kunis’in doğum tarihi 14 Ağustos  1983’tür.

Mila Kunis’in burcu nedir? Mila Kunis’in burcu aslandır.

Mila Kunis nerelidir? Mila Kunis Ukraynalıdır. Ukrayna’nın Kiev şehrinde doğmuştur.

Mila Kunis’in babasının adı nedir? Mila Kunis’in babası Mark Kunis’tir.

Mila Kunis’in annesinin adı nedir? Mila Kunis’in annesi Elvira Kunis’tir.

Mila Kunis’in boyu kaçtır? Mila Kunis kısa sayılabilecek sanatçılardandır. Mila Kunis’in boyu 1,60 metredir.

Mila Kunis’in saç rengi nedir? Mila Kunis kahverengi saçlara sahiptir.

Mila Kunis’in göz rengi nedir?  Mila Kunis ismi ile tanınan sanatçının gözleri farklı renklerdedir. Bir gözü mavi olan Mila Kunis’in diğer gözü yeşildir.

Mila Kunis nasıl meşhur oldu? Mila Kunis’in ünlü olmaya başladığı sene 1998’dir. 1998 yılında bir televizyon dizisinde Mila Kunis başarılı performansıyla dikkat çekmiştir. Mila Kunis’in oynadığı ve 8 yıl süren bu dizinin ismi “That ‘70s Show”dur.

Mila Kunis’in “That 70s Show”la ilgili ilginç bir geçmişi vardır. Bu filmin seçmelerine katılabilmek için gereken yaş 18’dir. Kunis seçim ekibine doğum gününde 18 yaşına gireceğini söylemiştir ancak doğum gününün ne zaman olacağını belirtmemiştir. Yaş sınırını sağlamasa da rolü oynayanlar arasında en iyi uyumu o sağlamıştır. Mila Kunis dizide oynadığı karakter olan Jackie’ye aslında tamamen zıt karakterde olduğunu defalarca belirtmiştir. Ancak vaşarılı sanatçı yeteneğini konuşturarak başarılı bir performans göstermiştir. Bu diziden önce “Honey, We Shrunk Ourselves” gibi birkaç filmde küçük roller oynamıştır. Ayrıca sanatçı “Jaded” gibi müzik videolarında da oynamıştır.

Mila Kunis kaç yaşında ünlü oldu? Aslında Mila Kunis seçmelere katıldığında 14 yaşındaydı ve dizi başladığında 15’ine yeni girecekti.

Mila Kunis kimdir, Mila Kunis’in hayatı, Mila Kunis hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Mila Kunis’in seslendirme yaptığı dizi ve filmlere yer verceğiz. Mila Kunis Family Guy ve Saints Row’da seslendirme yapmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir