Niall Horan Hakkında Gerçekler, Niall Horan İle İlgili Bilinmeyenler

neil horonYazımızda Niall Horan hakkında gerçekler ve Niall Horan ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Niall Horan’ın boyu kaçtır? Niall Horan’ın boyu 1,77 metredir. Niall Horan’ın kilosu kaçtır? Niall Horan 73 kg kiloya sahiptir. Niall Horan’ın saç rengi nedir? Niall Horan sarı ile boyanmış saçlara sahiptir. Niall Horan’ın göz rengi nedir? Niall Horan ismi ile tanınan sanatçı mavi gözlere sahiptir.

Niall Horan ne ile bilinir? Niall Horan bir İngiliz-İrlandalı müzik grubu olan “One Direction” müzik grubunun beş üyesinden birisi olarak geniş kitleler tarafından tanınan bir şarkıcıdır. Niall Horan dışındaki grubun diğer üyeleri Liam Payne, Zayn Malik, Harry Styles ve Louis Tomlinson’dur.

Niall Horan’ın ilk oynadığı filmin adı nedir? Niall Horan ilk olarak 2012 yılında bir televizyon filminde kendisini canlandırmıştır.

Niall Horan ilk televizyon gösterisi hangisidir? Niall Horan “One Direction” müzik grubu olarak 2010 yılında katıldıkları “The X Factor” ismindeki müzik yarışmasında ilk defa televizyon ekranlarına çıkmıştır.

Niall Horan’ın ilk albümünün ismi nedir? Niall Horan ilk albümünü “One Direction” müzik grubu bünyesinde çıkarmıştır. “One Direction” müzik grubu olarak “Up All Night” isminde bir albüm çıkarmışlardır. 2011 yılının Kasım ayında çıkarılan albüm toplamda 45 dakikadan ve 13 single’dan oluşmaktadır.

Niall Horan’ın en sevdiği şarkı hangisidir? Niall Horan Frank Sinatra tarafından seslendirilen “Fly Me to The Moon” ve Don Henley tarafından seslendirilen “Boys of Summer” parçalarını sevdiğini belirtmiştir.

Niall Horan’ın en sevdiği dizi hangisidir? Niall Horan en çok Amerikan yapımı bir dizi olan “Two and a Half Man” dizisini sevmektedir.

Niall Horan’ın en sevdiği ders hangisidir? Başarılı şarkıcı okul günlerinde en çok Coğrafya dersinden keyif aldığını belirtmiştir.

Niall Horan hakkında gerçekler ve Niall Horan ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son bir bilgi vereceğiz. Niall Horan’ın evcil hayvanı var mıdır? Niall Horan Jess adında bir kediye sahiptir. Geçmişte Tom ve Jerry adlarında iki akvaryum balığı olan başarılı şarkıcı abisinin aşırı beslemesi sonucu bu balıkların öldüğünü söylemiştir.

You may also like...

2 Responses

  1. Melek diyor ki:

    I love you niall

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir